Skocz do zawartości

co to jest???


Gość ViN

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem ciekawe miejsce są to dwa okopy koło siebie o dlugości około 4m i szerokości 2m na dnie znajduje sie papa z 20 warstw pod papą jest duży płaski metalowy element ,w drugim okopie jest to samo papa na szerokości 2m ,oczywiście na pape natrafiłem około pół metra pod ziemią interesuje mnie po co to było, obok znalazłem kilkadziesiąt łusek ,menaszke ,gwożdzie,opakowanie po landrynkach fuchs" taką nazwę miały na denku i Warszawa ,jakieś paski metalowe o długości 20 cm i myśle że dwa nieśmiertelniki przynajmnie przypominają z kształtu bo opisu nie da sie odczytać (narazie),dookoła okopów jkieś 3 m był drut kolczasty .W szystkiego nie wykopałem bo zabrakło czasu ale za tydzień znowu się wybieram prosze jeśli to możliwe o wyjaśnienie mi tego co opisałem w pierwszych zdaniach z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ,iż są to jakieś umocnienia polowe(ziemianki) spotkałem się z takimi koło Szczecina i Świnoujścia.Jeśli chcesz mieć fajne fanty , to szukaj szczególnie pod papą.Rozmawiałem kiedyś z gościem , który zarz po wojnie znajdował pod taką papą pistolety i inne ciekawe fanty.
pozdro Pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie