Skocz do zawartości

mundur amerykanski ...


mp

Rekomendowane odpowiedzi

Te opinacze leggins drogie można kupić je za 50zł i do tego rozmiar 3R. Fieldjacket M1941 Mil-Tec-a nawet dobry, ale proponuje replike firmy I.M.E za 300zł. To co oni nayzwaja helmem to sama wkladka bez helmu. Spodnie powinny byc zrobione z materialu HBT, a nie zwyklego drelichu. Ja polecam standardowe welniane M1937, kosztuja od 200 zl wzwyz.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinacze oryginalne i datowane na zachodzie są w cenie barszczu - max 10 euro, choć ostanio widziałem nawet po 5. Pozostałe elementy umundurowania są obecnie produkowane przez kilka firm, niektóre nawet bardzo zbliżone do oryginałów. Zauważyłem tendencję spadku cen i wyprzedaży na giełdach zachodnich, ponieważ tam boom na szeregowców Ryanów i kompanie braci już powoli mija, rynek się jakby nasycił, a towaru (reprodukcji) jest sporo. Hełm M1 oryginalny IIWW to spory wydatek, dobre reprodukcje też nie należą do najtańszych. Sam liner (jak na zdjęciu w ofercie) jest oczywiście nie do przyjęcia, a i tak podejrzewam, że to jakieś NATO lub coś w tym stylu.
pozdrawiam, Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mnie bardzo interesuje temat rekonstrukcji polskiego pathfindera z Chicago w 82.DPD.Niestety ceny zdecydowanie odstraszają...hełm,buty,oporządzenie,broń...Sama torba od Eureki"-do kupienia raz na xxx czasu-kosztuje kilka tysięcy dolarów.Za pełne ubranie się w pathfindera 82.DPD można w Polsce wyżyć przez kilka(naście)lat :-(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jechać na zachód do Belgii i Holandii tam tego jest pełno na giełdach i czasami w bardzo przystępnych cenach. Taniej niż ktoś sprowadzi to do polski i sprzeda drożej. A na Beltring pełno sprzętu amerykańskiego. Za rok tam muszę być:) Zgadzam się z Cavalery Ranger naprodukowali pełno replik, a moda trochę przygasa, ale to chyba chwilowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do chwili jak nakręcą następny film. Team Spielberg & Hanks wzięli się za następny mini serial, tym razem o USMC na Pacyfiku. Będzie się nazywał The Pacific war" i ma być gotowy w 2006 roku. Ponadto Spielberg jest producentem filmu Clinta Eastwooda Flags of Our Fathers", opowiadającego o bitwie o Iwo Jima. Premiera także w 2006 roku. O tej samej tematyce w tym roku powstał świetny dokument dla Discivery Chłopcy z kompanii H". Podobno 100% hardcore reenactors... Kiedy mam być u nas to nie wiem. Tak więc kto chce być wkrótce rendy" niech teraz inwestuje w Marines na Pacyfiku!
pozdro, piodik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,nie powiem,taki iger camouflage" to też niezłe cacko...

Swoją drogą,już widzę ten szał i boom na USMC na Pacyfiku...A co ze zwykłą,szarą piechotą,która odwalała gros brudnej roboty?Faktem jest,że 101.DPD i USMC doskonale zadbały o swoje public relations,czego najlepszym świadectwem jest omawiany wyżej popyt na wrzeszczące ptaszyska" ;-))) Teraz pora na to samo,tylko w wydaniu USMC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie