Skocz do zawartości

studnia


kk74a

Rekomendowane odpowiedzi

cze jest woda? sugeruje magnes jak da rade lub jakis hak zeby najpierw pozachaczac rzeczy ktore sie da. my okodkopywalismy zasypana doszlismy do ok11m za ktoryms podejsciem i mieli dosc ,ja nie [studnia czeka] potrzebujesz minimum3 os.jakie to rejony pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kk74a odezwij się na maila, to dogadamy sprawę. Napisz jakie to rejony, nurek z papierami bez problemu do załatwienia, ale jestem za tym aby jak pisał poprzednik, spróbować liną z hakiem czy coś wyjdzie i wtedy dawać nura dopiero. Czekam na maila.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik, a będziesz nurkował w wodzie gdzie się utopił dzik? Może lepiej zostawić.Nie wiadomo w jakim stanie jest ta studnia niżej. Poza tym dla jednego karabinu? A w dodatku nie są to informacje potwierdzone tylko z przekazów jakiegoś pijaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Olo7
Polecam magnes neodymowy wystarczy ci do wyciągnięcia wszystkiego co będzie miało wagę myślę że ok 50 kg tyczy się to magnesu tańszego.Jeżeli wydasz więcej niż 300 pln na magnes to tak jak napisał dominic potrzebny będzie bloczek.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie