Skocz do zawartości

 tajne niemieckie programy badawcze


Gość ghostdog

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję jakichkolwiek informacji na temat niemieckich programów badawczych o kryptonimach KLAUE" i HYPNOS".
Z tym ostatnim ma jakiś związek działalność ludzi nazywanych przez samych Niemców der Springer"(skoczek").Wiadomości,które posiadam są tak szczątkowe,że dosłownie każda nawet najmniejsza wzmianka może mieć duże znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ghost...
co ty w hitlerowskie czary-mary sie bawisz? projekty te realizowane byly przez Rosenberga..
pytales juz o to na liscie ale moja odpowiedz nie dotarla...
z tego co wiem to w Hypnos"chodzilo o jakies prace nad hipnoza i poznawaniem za jej pomoca nieznanych swiatow (robili to specjalnie szkoleni Skoczkowie)... nic nowego to normalne szamanskie praktyki... wiekszosc czolowych nazistow byla przeciez czlonkami mistycznych i okultystycznych stowarzyszen...
W badaniach Klaue" chodzilo o wynalezienie broni ktora opierac sie miala na zakrzywieniu czasoprzestrzeni...
nie znam szczegolow bo w tym nie uczestniczylem :))
podobno cos im tam z tych eksplerymantow wyszlo ale jak historia uczy dostali w d...

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kudi"!!!
Jeszcze raz dzięki za Rekucia.A co tematu,to rzeczywiście pytałem już kiedyś o te projekty na liście,ale po pierwsze nikt nie odpowiedział,a po drugie nie wiedziałem jeszcze wtedy o skoczkach"...
Masz rację,zajmował się tym Rosenberg,ale obiło mi się o ucho,że nawet w tajemnicy przed Himmlerem,czołowym szamanem" III Rzeszy.Co do samych skoczków",to wiem,że byli werbowani nieświadomie,najpierw ich starannie obserwowano i selekcjonowano.Operacja klimatem przypomina słynne MK-ULTRA,ale Niemcy chyba nie dysponowali LSD,he,he,he...Słyszałem też,że duża liczba skoczków" poniosła śmierć w wyniku przeprowadzanych podróży w zaświaty".
Jeśli zaś chodzi o KLAUE",to rzeczywiście chodziło o zakrzywianie czasoprzestrzeni,ale zetknąłem się ze stwierdzeniem,że ten projekt był kontynuacją HYPNOS",czyli,że coś łączyło te dwie sprawy.
Sam też nie znam szczegółów,bo także i ja nie brałem udziału w tych eksperymentach,ale miałem nadzieję,że ktoś może słyszał lub czytał coś więcej na ten temat...
Przy okazji,fajnie,że tu zaglądasz,bo nudno tak samemu siedzieć ;)))

GHOSTDOG.

p.s.
słyszałeś może o takiej książce Meine Starke"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie