Skocz do zawartości

 RIESE - FAKTY ....


Gość KUSKUS1

Rekomendowane odpowiedzi

OSTATNIO PROWADZONE PRACE TO PENETRACJA SZTOLNI W OKOLICY \GONTOWEJ\" PRZEZ 'TPiE' Z GŁUSZYCY . WYNIKI BADAŃ OPUBLIKOWANE BĘDĄ JAK NAJPRĘDZEJ..
WCIĄŻ POWRACA DEBATA NA TEMAT PRZYSZŁYCH PRAC W GÓRACH SOWICH ..
PRAWDA JEST TAKA , ŻE ZIMA KAŻDEMU DAJE SIĘ WE ZNAKI I JAK NA RAZIE ŻADNE PRACE SIĘ NIE ODBYWAJĄ.. CHĘTNI DO EKSPLORACJI MOGĄ CO NAJWYŻEJ POŁAZIĆ PO DOSTĘPNYCH SZTOLNIACH KOMPLEKSU \RIESE\" I ZABRAĆ KILKA KAMIENI NA PAMIĄTKĘ .. SZAŁ ZACZNIE SIĘ NA WIOSNĘ GDY ZNIKNĄ SNIEGI ALE I TAK BEZ DOBREGO SPRZĘTU NIE MA PO CO PRZYJEŻDZAĆ..
CHYBA ŻE KTOŚ OGLADAŁ \NIE DO WIARY\" I CHCE ZOBACZYC COŚ CZEGO NIE MA...
NARAZIE TYLE ..BEDZIE WIĘCEJ.. POZDRAWIAM KUSKUS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuskus1,wygląda na to,że jesteś z tamtych stron,a w ogóle nie wiesz co się dzieje...Tylko w listopadzie w Eulengebirge działało przynajmniej 6 grup z całej Polski.I nie było to łażenie po lasach z mapą turystyczną Gór Sowich.
pozdrawiam serdecznie i czekam w napięciu na dalsze rewelacje
MEKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o penetracji sztolni w masywie Gontowej masz na myśli odkopywanie sztolni, którą kilka lat temu odkopali i spenetrowali poszukiwacze z Wałbrzycha i Świdnicy?
Słyszałem, że szczytnym zamierzeniem jest zabranie wózka do urobku z jej wnętrza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS ! DROGA WIKI TO PRAWDA , ŻE NA JESIEŃ BYŁO TAM KILKA TEAM`ÓW ALE ROBILI TO CO PRAWIE WSZYSCY - ODKRYWANIE TEGO CO ZNA JUŻ TYSIĄCE LUDZI ... A WIĘC NIC DO ŻELAZNEGO KANONU ODKRYĆ NIE WNIEŚLI ... A POZA TYM PANIE KMICIC - JEŻELI DLA PANA ORYGINALNY WÓZEK DO UROBKU JEST TYLKO ZŁOMEM , TO PROSZĘ SIĘ POCHWALIĆ SWOIMI ODKRYCIAMI NA TYM TERENIE ... CHYBA PAN WIE , ŻE NP. NA \OSÓWCE\" SĄ WYSTAWIONE WAGONIKI ALE SĄ ONE WSPÓŁCZESNE !! WIĘC JAK WIDAĆ TAKI EKSPONAT JEST COŚ WART ... POZA TYM JEGO WYCIĄGNIĘCIE TRWAŁO DŁUGO I WYMAGAŁO SPORO WYSIŁKU - MOJEGO I MYCH TOWARZYSZY ...
JA NIE ODGANIAM LUDZI OD POSZUKIWAŃ NA MOIM TERENIE , TYLKO MÓWIĘ JAKIE SĄ REALIA TYCH PSEUDOEKSPLORACJI ... ZAPRASZAM DO POSZUKIWAŃ , ALE PRZESTRZEGAM , ŻE NIE WYSTARCZY POSIEDZIEĆ KILKA DNI Z SAPERKĄ W LESIE .... SPRZET JEST WAŻNY ALE WYTRWAŁOŚĆ I MOZOLNA PRACA RĄK -TO JEST SUKCES . SAM SIĘ O TYM PRZEKONAŁEM ... DO ZOBACZENIA !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie Kuskus widze ze orientuje sie Pan w temacie Osowki Włodaża i nie tylko.Znam tamte okolice czesto tam jezdze i jestem zaprzyjazniony z okolicznymi badaczami tematu chocby z przewodnikami z Osówki,znam Urbasiów i Jackia,ktorego wszyscy znaja w Głuszycy.Moze my tez sie znamy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie