Skocz do zawartości

 Poziom intelektualny?


Gość Grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna rzecz, która napawa mnie smutkiem na Forum to, niestety, jego poziom merytoryczny a zwłaszcza intelektualny. Forum, które mogłoby stać się miejscem wymiany informacji i poglądów stało się środkiem do prowadzenia głupawych i intelektualnie zerowych pogaduszek (cechujących się często brawurową ortografią i gramatyką) w rodzaju \Jak leci/Extra/No to fajnie, wysyłam ekipę wermahtu\" itd., których uczestnicy mylą je najwidoczniej z czatem(jak gdyby czat też służył do pieprzenia bez sensu). W zasadzie jakikolwiek merytoryczny lub cechujący się wyższym stopniem abstrakcyjności temat umiera śmiercią naturalną, jako że nikt poza ledwo kilkoma osobami nie ma nic do powiedzenia.
Jeżeli forum jest wykładnikiem poziomu ogółu exploratorów, to nie wystawia im, niestety, najlepszego świadectwa.
PS Proszę nie uogólniać, wiele postów jest bardzo wartościowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grzesiu
Anegdotka: Chyba Sokrates (niestety nie jestem całkiem pewny osoby) został kiedyś niewybrednie zaczepiony podczas wystąpienia publicznego. Znany był z ciętych odpowiedzi ale tym razem nie zareagował. Wreszcie jeden z gapiów, nie mogąc się doczekać, zapytał o powód zignorowania zaczepki. W odpowiedzi usłyszał : \A czy jak ciebie osioł kopnie to podasz go do sądu?\"
Konstatując - bywa że najlepszą reakcją jest brak reakcji.
Pozdrowienia.
#$@%^&!)(*.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie