Jump to content

daro

Forum members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Niedaleko słupska znajduje się wieś Wieszyno. Wwiem z wiarygodnych źródeł że w lasach znajdował się stary folwarku i kilka domów które już nie istnieją. Zostały opuszczone zaraz po wojnie . Czy ktoś ma jakieś materiały związane z tymi okolicami ? Może warto przejść się tam z wykrywaczem . Proszę o opinie lubjakieś sugestie związane z wypadek w okolice słupska z wykrywaczem .
  2. Niedaleko słupska znajduje się wieś Wieszyno. Wwiem z wiarygodnych źródeł że w lasach znajdował się stary folwarku i kilka domów które już nie istnieją. Zostały opuszczone zaraz po wojnie . Czy ktoś ma jakieś materiały związane z tymi okolicami ? Może warto przejść się tam z wykrywaczem . Proszę o opinie lubjakieś sugestie związane z wypadek w okolice słupska z wykrywaczem .
  3. Niedaleko słupska znajduje się wieś Wieszyno. Wwiem z wiarygodnych źródeł że w lasach znajdował się stary folwarku i kilka domów które już nie istnieją. Zostały opuszczone zaraz po wojnie . Czy ktoś ma jakieś materiały związane z tymi okolicami ? Może warto przejść się tam z wykrywaczem . Proszę o opinie lubjakieś sugestie związane z wypadek w okolice słupska z wykrywaczem .
×
×
  • Create New...

Important Information