Jump to content

Dzikusik74

Forum members
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dzikusik74's Achievements

0

Reputation

 1. Dziękuję bardzo za pomoc ? Tyr
 2. Witam serdecznie proszę o pomoc w identyfikacji tej monety ale S jakieś odwrotne wym 15 mm czy to jakiś Falsyfikat ? Z góry dziękuję bardzo za pomoc ?
 3. Tyr dziękuję ci bardzo za pomoc ?
 4. Witam szanownych forumowiczów prośba o identyfikację tej Krzyżackiej monety wym to jakieś 17/20 mm z góry dziękuję bardzo za pomoc ?
 5. A czy nie zniszczy się bardziej trochę się boje ze się zrobi całkiem jak miedź
 6. A tutaj Taki sam jak mój tylko jeszcze nie znam się w stopniach rzadkości ?
 7. Witam Coś pomogła kąpiel w occie 10% gwóźdź wygląda jak miedź ale i monetka też trochę ma tego koloru dziękuję bardzo wszystkim za pomoc ? więc to Szeląg Gdański Zygmunta I Starego 1546r ?
 8. Dziękuję bardzo za pomoc ? Pozdrawiam
 9. Witam szanownych forumowiczów ma prośbę trafił mi się taki Szeląg Gdański 1454 r jak i czym go bezpiecznie wyczyścić żeby usunąć to czarne dziadostwo ? Pomożecie z góry dziękuję bardzo za pomoc ?
 10. Witam wszystkich serdecznie Proszę o pomoc w identyfikacji tego Guzika wym 17 mm sygnowany .Wpisuje lecz nic mi nie wyszukuje z góry dziękuję za pomoc ?
 11. Ok no już coś więcej wiem dzięki wam gdyby coś więcej ktoś coś wiedział o tej tabliczce to proszę śmiało pisać dziękuję Panowie
 12. Witam proszę o pomoc w identyfikacji tych dwóch fantów jedno wygląda na srebrne są jakieś punce ale nie wiem co to jest ? A drugie wygląda jak znaczek od rowera ale pewności nie mam jest napis OTELLO Z góry dziękuję bardzo za pomoc ?
 13. Witam może ktoś pomoże w identyfikacji tych dwóch Guzików Herbowych wymiary z dwoma kluczami 24 mm z koniem i toporem 25 mm z góry dziękuję bardzo za pomoc ?
 14. Pablo69 i jak dałeś te fotki ? Wiadomo coś więcej ?
×
×
 • Create New...

Important Information