Jump to content

Antoni1

Forum members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Antoni1's Achievements

0

Reputation

 1. Witam, mam informacje o licznych działaniach wojennych z czasów pierwszej wojny światowej w pewnym regionie i znalazłem tam takie zagłębienie terenu. Czy to mogą być pozostałości okopów? Pozdrawiam.
 2. Witam, chciałbym zobaczyć jak kiedyś wyglądały tereny Galicji Wschodniej. Czy znacie jakieś stare mapy ( sprzed 200 lat w górę) z dokładnie zaznaczonymi budynkami (domy, karczmy, kościoły, młyny) i ukształtowaniem terenu i rzekami? Ważnej jest dla mnie, także aby do mapy była dołączona legenda. Znam kilka popularnych map Galicji ze strony https://maps.arcanum.com/en/, lecz nie mam do nich legendy i wydają mi się one dosyć ogólne.
 3. Witam, tak jak w tytule. Pewna osoba powiedziała mi, że w czasie wojny mniej więcej w tym miejscu były okopy. Nie daleko stacjonowali Niemcy to fakt. Czy to wgłębienie w ziemi wygląda jak okop czy raczej coś innego?
 4. Witam, 2 lata temu ropocząłem swoją przygodę z wykrywaczami metali. Dotychczas używałem Fishera F-22, lecz chciałbym wejść o poziom wyżej jeżeli chodzi o sprzęt. Szukam głównie militariów, ale także okazjonalnie monet. Czy wykrywacz, o którym wspominam w tytule będzie dobry do tego typu zastosowań? Jeżeli nie to jaki inny w podobnym przedziale cenowym polecacie? Zależy mi też na tym aby nie był on bardzo skompilkowany, bo cały czas czuję się początkujący :) Pozdrawiam.
 5. Cześć, około rok temu znalazłem monetę. Nie mogę jej zidentyfikować jest w dość kiepskim stanie po jeden stronie nic za bardzo nie widać, ale po drugiej jest coś co wygląda na orzełka (chyba bez korony) i napis "Anno Domini". Niestety nic więcej nie widzę proszę o identyfikację i z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information