Jump to content

Antoni1

Forum members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam, tak jak w tytule. Pewna osoba powiedziała mi, że w czasie wojny mniej więcej w tym miejscu były okopy. Nie daleko stacjonowali Niemcy to fakt. Czy to wgłębienie w ziemi wygląda jak okop czy raczej coś innego?
  2. Witam, 2 lata temu ropocząłem swoją przygodę z wykrywaczami metali. Dotychczas używałem Fishera F-22, lecz chciałbym wejść o poziom wyżej jeżeli chodzi o sprzęt. Szukam głównie militariów, ale także okazjonalnie monet. Czy wykrywacz, o którym wspominam w tytule będzie dobry do tego typu zastosowań? Jeżeli nie to jaki inny w podobnym przedziale cenowym polecacie? Zależy mi też na tym aby nie był on bardzo skompilkowany, bo cały czas czuję się początkujący :) Pozdrawiam.
  3. Cześć, około rok temu znalazłem monetę. Nie mogę jej zidentyfikować jest w dość kiepskim stanie po jeden stronie nic za bardzo nie widać, ale po drugiej jest coś co wygląda na orzełka (chyba bez korony) i napis "Anno Domini". Niestety nic więcej nie widzę proszę o identyfikację i z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information