Jump to content

HUZ4R

Forum members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. tak zrobię . Co do okładek to są delikatnie przybrudzone zetrzeć delikatnie może jakimś delikatnym papierem ściernym np 2000 /.? Co do moczenia w oleju wystarczy, że pędzelkiem kilka razy przelecę czy zanurzyć na jakiś czas w oleju ?
  2. Dziękuje za pomoc. Drewniane okładziny udało się zdjąć ( delikatne opukiwanie śrubki i nakrętki) . Teraz bagnet poddam autolizie tylko proszę o info czy dobrze ją zrobię - bagnet owinę aluminiowym drucikiem / albo folia alu + kret + ciepła woda , tak ? Pozdr Adam
  3. Witam wszystkich, Bardzo proszę o pomoc Was specjalistów w sposobie wyczyszczenia mojego nowe znaleziska (foto) . Od razu zaznaczę, że bagnet chce zostawić dla siebie i mam zamiar porządnie go wyczyścić. Śruby przy okładzinach delikatnie opukałem - pozostało opukać nakrętki z drugiej strony ponieważ, śruba kręci się wraz z nakrętką. Na wszelki wypadek zakupiłem już repliki razem ze śrubami . Na początku popsikałem preparatem podobnym do WD 40 i starłem delikatnie pierwsza warstwę rdzy. Nad drugą częścią prac, że tak powiem konserwacyjnych myślałem, aby zakupić " CX 80 rust remover "
×
×
  • Create New...

Important Information