Jump to content

_Magda_lena_

Forum members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, znalazłam takie oto bagnety podczas sprzątania piwnicy. Jeden z nich posiada oznaczenia jak na zdjęciach. Proszę opowiedzcie coś bo nich. Wielkie dzięki.
 2. Bardzo Wam dziękuję, dużo mi pomogliście Jestem baaaardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie
 3. Co do zdjęcia 23.06.1940 i Republice Komi, wszystko układa się w całość. Cała rodzina mojej babci była na Syberii (oprócz jednego maluch który ukrył się w piecu jak po nich przyszli) Ten brat babci że zdjęcia uciekł z Syberii po kilku latach do Kanady. Moja babcia ma 96lat i do dziś potrafi liczyć w języku Komi. Ona pamięta każdy dzień z Syberii ze szczegółami. Niedługo zacznę nagrywać jej opowieści.
 4. hmmm może ktoś później niewłaściwą datę wpisał... Nie mam pojęcia to jest na odwrocie...
 5. A tu już mój dziadek w pochodzie 1 mają 1949 roku, miejscowość Zawidów
 6. Zdjęcie nr 3 Niestety nie ma podpisu... Jest to brat babci (jak chłopak od medali) choć mam wątpliwości czy to nie jest ta sama osoba.
 7. Zdjęcie nr 2 Podpis 25.02.1952 Orzysz (chyba) Brat chłopaka że zdjęcia nr 1
 8. a więc... Zdjęcie nr 1 podpisane 23.06.1940 Maksakówka Brat przyrodni mojej babci, po pierwszym mężu jej mamy. Jego ojciec zginął na wojnie.
 9. Edmundo, Sedeco Express baaaardzo dziękuję Panowie, jesteście wielcy Mam jeszcze dwie fotki... mogę zmieścić do oceny?
 10. Moi drodzy, proszę Was o identyfikację munduru i czegoś o nim. Chodzi o brata mojej babci. Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję Magda
×
×
 • Create New...

Important Information