Jump to content

TeziPL

Forum members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znalazłem kilka dni temu w rejonie Północnej Polski kamień. Widnieją na nim odciśnięte muszelki, jest ich około 5 (jak na zdjęciach) Zasadnicze pytanie, czy jest to muszla Brachiopoda czy Małży?
 2. Wczoraj gdy wracałem ze szkoły, w Żwirku zauważyłem dziwny kamień. Ma on trójkąt zaznaczony na 2 zdjęciu, w tym trójkącie znajduje sie kulista wypukłość. Wiecie co to jest?
 3. Moim telefonem nie da się zdjęcia lepszej jakości.
 4. Dzisiaj przechadzając się znalazłem ciekawy kamień, wydaje mi się na skamieniałą odciśniętą w kamieniu roślinkę, widać tam małe listki jeden obok drugiego.
 5. Wybrałem się dziś na ogromną piaskową zaspę i znalazłem tam kilka ciekawych kamieni. Na pierwszym zdjęciu kamień z jakąś rysą, na drugim mozliwe, ze to odcisnieta muszelka. Na trzech ostatnich kamień który najbardziej mnie intryguje, ma on z jednej strony dziwne wystające prążki jak w skałach osadowych, ogólnie są one na całym kamieniu, ale w tym jednym miejscu strasznie wystające i oddalone od siebie wyglądające jak położone na siebie kartki papieru tylko z 1 mm odstępu , do tego z drugiej strony kamień ma dziwne kształty.
×
×
 • Create New...

Important Information