Jump to content

haczykman

Forum members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeglądałem zdjęcia tego pułku i faktycznie szable wyglądają identycznie. Tak samo wspomniane otoki faktycznie prezentują się w tym odcieniu na takich zdjęciach. W dodatku "[21 Pułk UN] W okresie międzywojennym stacjonował w garnizonie Równe na Wołyniu" - miejsce zamieszkania (wspomniana Otynia) znajduje się relatywnie blisko (ok. 300km).
 2. Dziękuje za odpowiedzi. W formie ciekawostki, narzuciłem kolor na zdjęcie odnosząc się do munduru 1SBS.
 3. Witam serdecznie, Piszę do Państwa z kolejną prośbą o pomoc w identyfikacji umundurowania osoby na zdjęciu. Jedyne informacje jakie posiadam o tej osobie to, że po II Wojnie Światowej osiedliła się w Sheffield i tam już mieszkała do końca życia. Mój przodek: Piotr Stefański - znalazłem jeszcze to w internecie: THE LONDON GAZETTE, 22ND JANUARY 1976 1033 Stefanski, Piotr (known as Peter Stefanski) ; Poland ;. 574 Bellhouse Road, Sheffield, South Yorkshire Rozumiem, że po wojnie po kilkunastu latach w 1976 roku dostał akt naturalizacji. Dziękuję za każda infromację. Jakość zd
 4. Po raz kolejny dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i okazaną pomoc. Jesteście niesamowici, a Wasza wiedza nieoceniona. Osoba na zdjęciu to brat mojej babci (nikt z rodzeństwa z tego pokolenia niestety już nie żyje). Co do terytorium zamieszkania, które pozwoliłoby doprecyzować formację: Urodzony w 1903r. w Bohorodczanach - później mieszkał z rodziną w Ottyni. W 1945r. przesiedlony na ziemie odzyskane - Kędzierzyn-Koźle.
 5. Bardzo dziękuję za odpowiedzi, będę cały czas próbował potwierdzić te informacje w dokumentach. Jeżeli uda mi się coś ustalić (potwierdzić) dam znać. Serdeczności!
 6. Witam serdecznie, Piszę do Państwa z prośbą o pomoc w identyfikacji umundurowania osoby na zdjęciu. Każda informacja będzie dla mnie cenna. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information