Jump to content

maciekrudecki

Forum members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Odpowiedź z archiwum: Архив принимает запросы при наличии полного почтового адреса и фамилии- имени на языке страны проживания. Услуги платные, оплатить можно ТОЛЬКО В РУБЛЯХ. Будет составляться договор при наличии документов. ПЕРЕПИСКА ЗАЙМЕТ 3-4 МЕСЯЦА. Подумайте, устраивает Вас это? Zorientuję się czy opłaca mi się czekać 3-4 miesiące na te materiały, z tego co się orientowałem cena za udostępnienie nie jest bardzo wysoka.
  2. Dzięki, zwrócę się bezpośrednio do nich, może uda się coś zdobyć W razie czego dam znać tutaj, może kogoś zainteresuje ten temat.
  3. Cześć, szukam dokumentacji historycznej dot. fortu w Beniaminowie - najchętniej jak najstarsze zdjęcia, szkice, rysunki. Jestem w trakcie przygotowywania dyplomu mgr, którego tematem jest tenże obiekt. Chciałbym ustalić oryginalny wygląd fortu, sprzed wojennych i powojennych zniszczeń a nie wszystko widać na zdjęciach dostępnych w internecie i znalezionych przeze mnie publikacjach - np nie mam w ogóle informacji nt wyglądu kaponiery szyjowej, kaponier przeciwskarpowych czy tradytorów. Może ktoś z Was wie gdzie tego szukać lub czy w jakimś obiekcie zastosowano bliźniacze rozwiązania?
×
×
  • Create New...

Important Information