Jump to content

Krzyskle

Forum members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, naniosłem Paraloid B-44 na testowy pręt, lekko odrapany szczotką i miejscami pokryty taniną (wolę na tym testować) ale pojawił się problem, zaczął mi się łuszczyć jak na zdjęciu. Czego może być to wina?
 2. 6 x 30 to są oznaczenia przybliżenie i jasność. Wydaje mi się że niże masz data produkcji, 1 przegląd, 2 przegląd
 3. Cześć, nigdzie nie znalazłem konkretnej odzpowiedzi, ani na forum, ani na stronie sklepu. W jakich proporcjach to mieszać? A przy okazji jakie są wasze opinie co do tego specyfiku?
 4. dobrze, dziękuje, a jeszcze się tak zapytam bo różne rzeczy przeczytałem, czy b44 zmienia kolor metalu i jak to jest z usuwaniem jego w razie czego? czy zmywa się od wody?
 5. i rozumiem że rzeczy tym zakonserwowane tak łatwo rdza nie chwyci? W sensie czy też wodoodporne jest? Poza tym, jak jak na forum piszą, rozpuścić w nitro, w stężeniu 8-15%? Mieszać aż się całe rozpuści i nanieść tak jak mówisz cienką warstwę, poczekać aż wyschnie i będzie git?
 6. Cześć, oczyściłem podkowę i parę stalowych rzeczy, jednak bardzo mi się podoba ich faktura i kolor przez co nie chciałbym ich zabezpieczać preparatami które tworzą grubsze warstwy, w tym bezbarwny lakier bo tworzy warstwę która jest gładka( a także jest jednolicie matowy lub błyszczący a taka oczyszczona stal miejscami się bardziej błyszczy, miejscami bardziej matowa). Myślałem nad spryskaniem jakiś suchym smarem ale jakoś nie jest przekonany do tego. Co sądzicie? Jakie macie na to sposoby? Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi (tak jak drewno można pociągnąć lakiero bejcą albo czymś w stylu drewnochronu)
×
×
 • Create New...

Important Information