Jump to content

Hominicus

Forum members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1 złoty 1929 https://en.ucoin.net/coin/poland-1-zloty-1929/?tid=21979
 2. Ze zdjęć własnych... 1. Międzyrzec Podlaski, Wjazd do kompanii szkoleniowej (?) - 22 lipiec 1928 2. Dowódca ówczesny Mjr Kazimierz Galiński (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Galiński) 3 i 4. Zabawa żołnierzy wraz z odwrotem.
 3. Takie stare zdobyłem po mym pradziadku, który swoje lata przesłużył w 3 Batalionie Saperów Wileńskich (zdjęcia jeszcze będę wrzucał) Problem z tą fotografią jest takowy, że najprawdopodobniej nie należy ona do serii zdjęć saperów. Czy może mógłby ktoś rzucić światłem cóż to mogło być za szkolenie? (Zdjęcie zapewne zrobione w okresie międzywojennym)
 4. Hej, orientujecie się może, skąd może pochodzić taka figurka? Zgaduję, że jest to jakaś bardziej współczesna praca, aczkolwiek mogę się mylić... Za wszelkie info z góry dziękuję
 5. Witam, proszę o identyfikację munduru noszonego przez mego pradziadka. Zdjęcie zrobione przed 1929(data śmierci), pradziadek był z terenu Poleskiego (okolice Brześcia) Jestem świadom, że mógł to być mundur używany jedynie do zdjęcia, jednakże wolę dopytać mądrzejszych od siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information