Jump to content

odkrywca321

Forum members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chociaż parę przecież ich nie odkopie bo nie mam ani sprzętu ani czasu , tylko tak chciałem wiedzieć gdzie te skrytki są tak żeby mieć frajdę ?
 2. Może orientujecie się ile statków zatonęło w okolicach Kołobrzegu podczas operacji Hannibal w 1945 roku i co mogły oprócz ludności wywozić , np : maszyny lub cenne dzieła sztuki i kosztowności !!!! I czy wogólę mogą takie statki istnieć ?
 3. Może orientujecie się ile statków zatonęło w okolicach Kołobrzegu podczas operacji Hannibal w 1945 roku i co mogły oprócz ludności wywozić , np : maszyny lub cenne dzieła sztuki i kosztowności !!!! I czy wogólę mogą takie statki istnieć ?
 4. Czy na terenie Pomorza zachodniego mogą się znajdować tajemnicze ruiny , w których mogą się znajdować tunele , podziemia , skrywające : skrytki na cenne przedmioty i dzieła sztuki pochodzące zarówno z kolekcji prywatnych jak i z terenów okupowanych , stworzone przez hitlerowców pod koniec 2 wojny światowej , jednym z takich miejsc np: może być Szczecin czy Kołobrzeg ale czy są może jakieś inne miejsca związane z moim tematem ?
 5. To podaj lokalizacje tych skrytek w prywatnej wiadomości jak nie chcesz żeby inni się o nich dowiedzieli to się przekonam czy się odkopać czy nie , i nie mów mi że Kołobrzeg nie jest usiany skarbami bo jest ......
 6. A jakie miejsca typowali na potencjalne miejsca , jakie tereny wskazywali świadkowie lub inni co wiedzieli że coś zostało ukryte przez uciekających Niemców.... ??? Czy to był teren przedwojennego starego miasta czy gdzieś gdzie do 45 - tego stały jakieś budynki a obecnie nie ma po nich śladu oraz drugie pytanie czy poszukiwali też Podziemii pod Kołobrzegiem bo niby takie są ale gdzie to tylko diabeł wie .......
 7. A Przedsiębiorstwo Poszukiwań Terenowych szukało czegoś na ziemii Kołobrzeskiej po zakończeniu działań wojennych ?
 8. To np ; gdzie po wierz ja pochodzę z dolnego Śląska ale rodzinę mam właśnie w Kołobrzegu może by widzieli gdzie te miejsca są ( obecne nazwy ulic )
 9. Czy jest prawdopodobne że na terenie Pomorza Zachodniego pod koniec wojny Hitlerowcy mogli ukrywać zbiory pomorskich muzeów lub dzieła sztuki i cenne przedmioty zagrabione podczas wojny oraz te ewakuowane z innych miast niemieckich ....... Np : Berlina lub Królewca !!!
×
×
 • Create New...

Important Information