Jump to content

barnej

Forum members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. mam mozliwość kupic tanio ace400i czy warto?
 2. pany jeszcze raz poruszę ten temat. ktory bedzie bardziej uniwersalny, czy muszę kupic dwa? wolę zaplacic wiecej a miec przynajmniej konkretny. prosze jeszcze raz napiszcie marki i przykloadowe ceny
 3. w piwnicyi na strychu raczej nie bedzie kabli bo dom jest zokolo 1920 roku. z tego co piszecie to musze kupic 2 wykrywacze jeden statyczny a drugi moneciak. tak orientacyjnie ile kasy na to bede musial wydac?
 4. czyli jaki powienien byc moj tok działania? chciałbym kupic wykrywacz bo musze jeszcze posesje w wokol domu przeszukac. co mi radzicie. jaki to ma byc wykrywacz zeby przebil drewno i kamien/ cegły?
 5. nie będe pożyczał bo nawet nie mam od kogo. chciałbym kupić, mam kilka miejsc, które będę przeszukiwał
 6. Cześć,m postanowiłem,że rozpoczynam poszukiwanie skarbu po tym jak w swoim rodzinnym domu woj.dolnośląskie (kamienica niemiecka) na strychu pod podłogą przypadkowo znalazłem niemiecki hełm. chciałbym przeszukać cały dom wykrywaczem, strych, belki drewniane, ściany w piwnicy, ziemie wokół kamienicy. w co powinienem zainwestować, jaki wykrywacz mi polecicie?
 7. Cześć,m postanowiłem,że rozpoczynam poszukiwanie skarbu po tym jak w swoim rodzinnym domu woj.dolnośląskie (kamienica niemiecka) na strychu pod podłogą przypadkowo znalazłem niemiecki hełm. chciałbym przeszukać cały dom wykrywaczem, strych, belki drewniane, ściany w piwnicy, ziemie wokół kamienicy. w co powinienem zainwestować, jaki wykrywacz mi polecicie?
×
×
 • Create New...

Important Information