Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Santi666

Forum members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. znjomy francus podarował mi dawno temu.
 2. jakoś specjalnie różnicy nie widzę, przepatrzyłem kilkanaście tych groszy w necie i każdy nieco różni się od siebie. Ten przykład pokazany przez kolege rafi12 to naprawde piękny egzemplarz. Te które widziałem w necie nie wygląday tak pięknie i jak wspominiałem wyżej każdy nieco rózni się od siebie. Waga, wymiar i materiał zgadza się w 100%. Więc nie rozumiem po ktos zadawał by soebie tyle trudu. Ale mogę się mylić, być może to odlew jest. Pozdrawiam!
 3. aha, ..bardzo ciekawa i uzasadniająca wypowiedź..
 4. Witam, prosiłbym kogoś ogarniętego aby żuciłem okiem na tą monetę czy jest to moneta z epoki czy tylko repro. Moneta jest na pewno ze srebra. U złotnika dowiedziałem się że że jest to próba .950-960 Co do reszty prosiłbym kogoś kumatego o info. Moneta waży 3,95 gr. i ma średnice +/- 25mm Z góry dziękuje.
 5. Witam, prosiłbym kogoś ogarniętego aby żuciłem okiem na tą monetę czy jest to moneta z epoki czy tylko repro. Moneta jest na pewno ze srebra. U złotnika dowiedziałem się że że jest to próba .950-960 Co do reszty prosiłbym kogoś kumatego o info. Moneta waży 3,95 gr. i ma średnice +/- 25mm Z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information