Jump to content

tysiac410

Forum members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam. Kiedyš tu bywałem i można byľo coś kupić, sprzedać, ale widzę, że zlikwidowano..... Mam w takim razie pytanie, czy są jakieś fachowe strony, gdzie mogę sprzedać wykrywacz.Nie chcę się bawić w allegra czy olxy jakieś. Po prostu chcę dotrzeć do zainteresowanych na poważnie. Proszę o jakieś propozycje stron z giełdą czy coś takiego. Szkoda, że nie mogę powiedzieć tu co mam do sprzedania za wykrywacz..... Pozdrawiam
  2. Witam. Jestem tutaj bardzo świeży na forum. Mam jedno, może głupie pytanie odnośnie wyboru wykrywacza. Będę szukał w kompletnie skalistym podłożu.5-10 cm. ziemi,potem skała.Słyszałem o kłopotach na wysoko zmineralizowanym gruncie, a taka skała to przecież jeden wielki minerał.Jaki sprzęt na takie warunki polecacie?Jakie cewki.Nie chcę zainwestować w coś,co nie zda egzaminu. Za porady z góry dziękuję,wybaczcie,jeśli pytanie jest głupie.
  3. Witam. Jestem tutaj bardzo świeży na forum. Mam jedno, może głupie pytanie odnośnie wyboru wykrywacza. Będę szukał w kompletnie skalistym podłożu.5-10 cm. ziemi,potem skała.Słyszałem o kłopotach na wysoko zmineralizowanym gruncie, a taka skała to przecież jeden wielki minerał.Jaki sprzęt na takie warunki polecacie?Jakie cewki.Nie chcę zainwestować w coś,co nie zda egzaminu. Za porady z góry dziękuję,wybaczcie,jeśli pytanie jest głupie.
  4. Witam. Jestem tutaj bardzo świeży na forum. Mam jedno, może głupie pytanie odnośnie wyboru wykrywacza. Będę szukał w kompletnie skalistym podłożu.5-10 cm. ziemi,potem skała.Słyszałem o kłopotach na wysoko zmineralizowanym gruncie, a taka skała to przecież jeden wielki minerał.Jaki sprzęt na takie warunki polecacie?Jakie cewki.Nie chcę zainwestować w coś,co nie zda egzaminu. Za porady z góry dziękuję,wybaczcie,jeśli pytanie jest głupie.
×
×
  • Create New...

Important Information