Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

rotek23

Forum members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Naprawdę nikt nic nie kojarzy od czego tego typu blacha może pochodzić?
 2. Dodam jeszcze że niedaleko tego miejsca gdzie znalazłem tą blachę był niemiecki obóz (lager), nic zupełnie nie przychodzi do głowy od czego to może być.
 3. Tak jak w temacie, blacha jest z mosiądzu o wymiarach 125mm X 67mm gr. około 1,5mm, posiada wybity numer 604L, znaleziona została w pobliżu okopów wojennych gdzie była bardzo duża ilość łusek od mausera w większości polskiej produkcji z okresu międzywojennego (najwięcej z 1939 rok). widać ewidentnie że była to jakaś tabliczka do czegoś przylutowana i jakby oberwała" odłamkiem (mogła też wtedy odpaść). Bardzo proszę o pomoc w ID. Proszę przeczytać Regulamin odnośnie tytułowania wątków, poprawiam.
 4. Tutaj: http://odkrywca.pl/zaczepy-klamer-austriackich,485516.html znalazłem super wątek o tych zaczepach, fajna sprawa.
 5. Bardzo Dziękuję kolego za pomoc, rzeczywiście wygląda identycznie, raczej nie ma sygnatury chociaż jeszcze nie czyściłem (nie wiem jeszcze czym i jak to dobrze zrobić żeby nie zniszczyć), szczerze powiedziawszy myślałem że będzie z okresu II wojny, bo pochodzi z miejsca gdzie stacjonowali Niemcy.
 6. Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji haka od pasa, hak jest stalowy najprawdopodobniej bez jakichkolwiek sygnowań (nie czyściłem jeszcze), wysokość 58 mm, widziałem bardzo dużo podobnych ale idealnie takiego samego wzoru nie. Bardzo prosiłbym o pomoc w ID.
 7. Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji haka od pasa, hak jest stalowy najprawdopodobniej bez jakichkolwiek sygnowań (nie czyściłem jeszcze), wysokość 58 mm, widziałem bardzo dużo podobnych ale idealnie takiego samego wzoru nie. Bardzo prosiłbym o pomoc w ID.
×
×
 • Create New...

Important Information