Jump to content

leblef1500

Forum members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. wymiary tego fragmentu to około 35 cm x 35 cm
 2. Witam. Będąc na skupie złomu wpadła mi w oko taka oto płyta. Grubość to około 15 mm. Widać charakterystyczny otwór oraz resztki farby. Czy ktoś ma może wiedze czy to fragment jakiegoś pojazdu, jeśli tak to jakiego? Od czego może pochodzić ten kawałek meliszcza? Z góry dziękuję za wszelkie informacje
 3. Dziękuję wszystkim za pomoc. Po obejrzeniu zdjęć w internecie wychodzi, że faktycznie jest to przybornik od mosina. Przyjrzałem się bliżej i widać zarys krawędzi gdzie się otwiera. Teraz spróbuję oczyścić i otworzyć by dobrać się do przyrządów w środku.
 4. Witam. Proszę o odpowiedź co to może być za przedmiot. Rurka jest stalowa,na powierzchni posiada ząbkowanie podobne jak w pilnikach, długość 11,5 cm, średnica 2 cm. Po bokach posiada 2 okrągłe otwory znajdujące się na przeciw siebie, jeden mniejszy drugi większy. Nie łączą się ze sobą, nie przechodzą na wylot. Na obu końcach rurki również są otwory. Na jednym końcu okrągły, na drugim płaski. Z góry dzięki za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post ;)
 5. Witam. Proszę o odpowiedź co to za przedmiot. Metalowa rurka o strukturze podobnej jak w pilnikach (widoczne takie ząbki). Z boku posiada dwa otwory: większy i mniejszy. Są one w tym samym miejscu po przeciwnych stronach rurki lecz nie łączą się, nie przechodzą na wylot. Po obu końcach również otwory: okrągły zaś z przeciwnego końca płaski. Długość 11,5 cm, średnica 2 cm. Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post ;)
×
×
 • Create New...

Important Information