Jump to content

MaciejP97

Forum members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, dowiedziałem się od znawcy starych przedmiotów, że jest z początku XX wieku i tak, ma Pan rację była pozłacana, lecz kamyczki ozdobne szklane. Temat można zamknąć. Dziękuje za odpowiedź :)
 2. Posiadam broszkę widoczną na zdjęciu, wykonana raczej z miedzi, tak samo igła. Brak jakichkolwiek bić. Jej długość to ok. 4,7cm , szerokość 3,2cm. Nie wiem czy jest z czasów PRL czy może okres XIX wieku. Może ktoś zna się na tym i by mi pomógł ją zidentyfikować? Z góry dziękuję za pomoc :)
 3. Guzik znaleziony w województwie kuj-pom. na terenach leśnych gdzie odbywała się 1 wojna światowa. Średnica około 12mm (mały) Wykonany z kolorowego metalu (nie mam 100% pewności jakiego) Na awersie guzika jest płatek śniegu/kwiat lotosu (sam nie wiem, tylko to mi na myśl przychodzi) Na rewersie znajduje się napis ''Wallis London'' oddzielany gwiazdkami. Widziałem podobny temat na forum lecz z innym awersem i nie do końca został wyjaśniony od czego jest i ile może mieć lat, a tego chciałbym się dowiedzieć. :) Z góry dziękuję za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information