Jump to content

SzukajacySzczescia

Forum members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=764650#2009885
 2. Witam. Proszę o pomoc w identyfikacji orła sztandarowego z fotografii (orzeł mosiężny, puszka miedziana, całość kryta srebrem). Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 3. Biorąc pod uwagę grubą warstwę rdzy przypuszczam, iż jest to łańcuch żelazny lub stalowy.
 4. Witam! Mam ogromną prośbę - trafił mi się ostatnio piękny polski ryngraf patriotyczny, lecz mimo zdrowej tarczy łańcuch od ryngrafu jest mocno przerdzewiały, wręcz miejscami odkruszają się drobiny rdzy. W jaki sposób powstrzymać proces utleniania nie usuwając rdzy z przedmiotu (chcę zachować go w takim stanie, w jakim go nabyłem). Czy istnieją jakieś dobre preparaty chemiczne lub domowe sposoby na zatrzymanie lub znaczne spowolnienie utleniania metalu? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 5. Witam! Proszę o identyfikację orzełka ze zdjęć, nie mam żadnych danych odnośnie pochodzenia tego przedmiotu. Wymiary 2 x 2 cm. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 6. Witam! Chciałbym prosić o pomoc w identyfikacji widocznej na zdjęciu sygnatury polskiego ryngrafu patriotycznego - może ktoś z Szanownych Forumowiczów kojarzy osobę podpisującą swoje dzieła symbolem liścia. Z góry dziękuję i pozdrawiam! P.S. Zamieściłem już wątek z tym zdjęciem w dziale Dołek", proszę więc Moderatora forum, aby usunął tamten wątek gdyż zamieściłem go w nieprawidłowym dziale.
 7. Witam! Chciałbym prosić o pomoc w identyfikacji polskiego orzełka czapkowego widocznego na zdjęciu. Wymiary: 6 x 4,5 cm Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information