Jump to content

EVO

Forum members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. witam.f35jsf w jakich okolicach szperasz?? pozdr
 2. Witam Mam pytanie gdzie sie mieściła Huta Ludwików?? od dłuższego czasu sie zastanawiam :). pozdr
 3. a ja mam trochę inne pytanie jakie jednostki walczyły w świętokrzyskim .
 4. szkoda ze t 34 jest takie ,,nie chciane'' i to jeszcze okaz z wojny a ten panzer jest pod asfaltem czy jak?.Właśnie planujemy wycieczkę w plener:) fajnie jak by leszekranger dołączył albo chociaż podzielił sie informacjami na temat Kielecczyzny
 5. no to dobrze wiedzieć chętnie posłucham wiadomości na temat Marzysza i okolic .Ja osobiście wole II wojnę ale nawiązując do I i wsi Mosty wyszły tam jakieś fajne fanty? ja tam tylko podkowę wykopałem.I tez sie dołączam do pytania o T-34.
 6. ja tez bym sie dołączył jeśli można oczywiście ostatnio szukałem kontaktu z ludźmi z CK.Ja konkretnie mam działkę w Marzyszu.Jak by ktoś miał mapy lub informacje o tych okolicach bardzo bym prosił :)
 7. czyli na Morawicę nie ma sensu uderzać?? Mam jeszcze pytanie nie mam niestety dostępu do map:( .Mam działkę w okolicy Daleszyc i w pobliskich lasach sa okopy co to za okopy i czyje niemieckie??
 8. witam ja tez lazę od niedawna w okolicy morawicy faktycznie odłamków cala masa :/ mi tylko wyszły dwie łuski póki co ale straszne zjedzone:/ gleba tam jest bardzo wilgotna. A tak na marginesie z jakiego okresu pochodzą okopy w okolicy Chęcin konkretnie we wsi Mosty bylem tam ostatnio i teren dość mocno przekopany pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information