Jump to content

hosiko

Forum members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc. Co do zdjęć to sorry, ale taki mam aparat, a umiejętności fotodraficzne jeszcze gorsze. Jednak zazdroszczę wiedzy, bo mimo marnych zdjęć udało się szybko zidentyfikować. Pozdrawiam
 2. Witam, Proszę o pomoc w identyfikacji. Średnica 16mm. Materia z którego jest wykonana to najprawdopodobniej miedź. Z góry dziękuję.
 3. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, monetki zostaną w tej formie. Pozdrawiam
 4. Dzięki wielkie, nie wiem jak wy to robicie, że po takich minimalnych szczegółach udaje Wam się rozpoznać monetę Warto próbować je rozdzielić, czy lepiej zostawić tak jak jest?
 5. Witam, Proszę o pomoc w identyfikacji jednej z monet że zlepku. Pierwsza to 1/12 talara, jednak drugiej monety nie jestem w stanie zidentyfikować. I czy warto spróbować je rozłączyć? Z góry dziękuję za pomoc.
 6. Witam i proszę o pomoc w identyfikacji.
 7. Witam Zastanawia mnie od czego jest ta blaszka. Inicjał E.Stephan miejscowość Brostau dzisiejszy Brzostów. Bardzo ładne wykonane oraz pięknie wyryty napis.
 8. Super zgadza się. To ta moneta. Wielkie dzięki za pomoc.
 9. 4 grosze raczej odpadają. Zdjęcie w porównaniu z 4 groszami.
 10. Niestety nie mam lepszego aparatu. Najlepsze zdjęcia wychodzą na dłoni. Postaram się jeszcze potem o lepszej jakości zdjęcia chyba, że ktoś wcześniej rozpozna monetke
×
×
 • Create New...

Important Information