Jump to content

welloo

Forum members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Proszę o pomoc w identyfikacji starej wędki, chyba spining. Długość około 1,5m. Mocowanie kołowrotka - aluminium pokryte korkiem, reszta bata metal/stal, dość elastyczne i lutowane przelotki. Z góry dzięki i pozdrawiam.
 2. Dzięki serdeczne za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 3. Nic nie znalazłem na temat odważników w takiej wadze 28,5g. Największe mi zamieszanie robią oznaczenia na stronie dolnej. Czy znaki które są wybite, mogą być odczytywane jako identyfikacja wagi danego przedmiotu przez użytkownika?
 4. Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu rąbka przeszłości przedmiotu ze zdjęć. Wykonany z mosiądzu ostrosłup ścięty, prawdopodobnie był odlewany, bo nie widać śladów cięcia. wymiary: podstawy 20x20mm. góra 13x14mm. wysokość 12mm. w podstawie widoczne znaki oznaczone na zdjęciu. Z góry dzięki za info.
 5. Witam. Dzięki za zainteresowanie się tematem i pomoc. Pozdrawiam.
 6. Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu informacji i mosiężnych przedmiotach z mojego ogródka. Na wiosnę wykopałem przedmiot w kształcie wrzeciona(zdjęcie nr:1 i 2), przedwczoraj kolejny fant, jakby mocowanie, zamkniecie, skobel (zdjęcie nr 3 i 4). Z góry dziękuje za zaangażowanie i pomoc. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information