Jump to content

TheSlowik1997

Forum members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witajcie z powrotem :). Byłem dzisiaj w Ruściu w tych koszarach. Przeszukałem cały teren i powiem, że nic tam nie znalazłem poza tym co jest po prawej stronie od wjazdu bamą. Jeśli coś znalazłem to były to tylko gruzy. Od miejscowego mieszkańca dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy: -Wszystko wyburzyli poza tym co jest na początku. Można też znaleźć dobrze zachowane fragmenty ogrodzenia z drutu kolczastego. -Wybudowano kilka drewnianych barierek zabezpieczających przed wjazdem samochodów, aby ludzie nie śmiecili :). -W Młochowie, Grujcu są byłe jednostki. -Niestety od 2-3 lat jest w planach budowa osiedla mieszkalnego. Jeśli znajdziecie tam coś ciekawego to piszcie i podajcie kordy :).
 2. Iron Duke ty służyłeś, w któreś z tych jednostek? Jeśli tak, to wiesz może czy w pobliżu po za Książenicami jest jeszcze jakaś była jednostka wojskowa. W Kampinosie jest podobno była Atomowa Kwatera Dowodzenia(google maps 52°19'14.0N 20°51'48.0"E). Mam zamiar się tam wybrać w tym lub następnym roku :).
 3. Dzięki za poprawienie :). Nie wiedziałem jak to opisać. W google maps jest, że to Kajetany. Na innych forach, że Nadarzyn lub Rusiec.
 4. Na mapa.targeo.pl po przełączeniu na satelite byłem w szoku. Okazało się, że to co zwiedziłem to tylko 1/5 tego co tam jest. Sami zobaczcie:). Nawet chyba schron/bunkier znalazłem po lewej stronie: http://www.mediafire.com/view/tz65022z1un3a2n/Nadarzyn_2_Baza_wojskowa.jpg Na Google Maps prawie wszystko jest zarośnięte :(. Specjalnie przygotowałem mapę całego terenu: http://www.mediafire.com/view/ozyxz28eq226tq9/Nadarzyn_2_Baza_wojskowa%28Pe%C5%82na_mapa%29.jpg
 5. Patrząc po Google Maps okazuję się, że ta asfaltowa droga prowadzi dalej prosto i skręca przy prawie samym końcu lasu w lewo. Dalej widać tylko zakończenie(przed ul.Klonową). Pewnie coś na końcu drogi się znajduję. Według tego wcześniejszego linka(https://mapa.targeo.pl/20.8174352,52.0730849,20) wynika, że po lewej stronie znajduje się parę obiektów. Jak myślicie. Jest tam coś? Tak się napaliłem, że aż muszę tam pojechać znowu :D. Tym razem będę tam dłużej i dokładniej przebadam teren :).
 6. Według tej mapki ominąłem parę obiektów na tym terenie. https://mapa.targeo.pl/20.8174352,52.0730849,20 Okzazuję się, że twórcy po minęli budynek strażniczy i kilka budynków/obiektów na lewo od budynku strażniczego.
 7. Dzięki za tego linka :D. Jednak prawie nic tam nie ma na temat Książenic. Z tego co czytałem teren w 15r był na sprzedaż. Nie wiem co teraz się z terenem stało ale jest on chyba zamknięty i nie da się tam wejść. Wiecie może coś więcej?
 8. Witam :D. Co kilka lat jeździłem do Nadarzyna, a konkretniej do byłego 3 Dywizjonu Rakietowego OP m. Nadarzyn. Jak pewnie wiece rok temu wszystko zrównali z ziemią. Nie wiem co za kretyn wpadł na ten pomysł :(. Ostatnio poszperałem trochę info na temat tego Dywizjonu i znalazłem byłą Bazę w Kajetanach. Wzorując się google maps okazało się, że jednak coś się tam znajduje :). Długo nie musiałem się zastanawiać kiedy tam pojadę. Następnego dnia byłem na miejscu. Trochę wszystko zarosło, więc jest gorsza widoczność. Znalazłem na miejscu 2 kamienice(nie wiem jak to można nazwać) mieszkalne, 2 schrony(chyba)-w 1 nie było drabinki(nie ma możliwości wejścia), jest on w górce. 2 jest na górce(na prawo od garażów, idąc w głąb za pierwszą budką strażniczą) też bez drabinek(ktoś uciął). Udało mi się wejść przez drzewo ale gdybym wszedł do środka to nie ma możliwości wyjścia. Na miejscu znalazłem też kilka studni i jedną ogromną. W tej dużej była niestety woda, a szkoda bo jest drabina w dół. Czyli musi tam coś być. Było też kilka mniejszych obiektów lecz nie miałem na tyle czasu by się bardziej rozejrzeć. W Kajetanach jest coś jeszcze w lesie??? Podobno w Książenicach jest jeszcze opuszczone obiekty wojskowe. Napiszcie czy warto tam jechać i gdzie dokładnie się znajduje :).
×
×
 • Create New...

Important Information