Jump to content

keasr223

Forum members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Panowie, chciałbym wnieść moją opinie w jednej kwestii, lekkość to nie jest zaleta... , nie ma ciężkich wykrywaczy, są tylko źle wyważone i chodząc z paroma kijami wiem że łapa boli od złego podłokietnika lub wyważenia , aktualnie używam Fishera f75 ltd (Waga 1,6 kg) po 10 godzinach chodzenia nic nie czuje, a waga jest zaletą oczywiście bez przesady , przy machaniu po trawie nie czuje się oporu , machamy znacznie szybciej bez wkładu siły za czym idzie obszar przemiatania, chodząc po pałkach na polu jakiegoś zboża, zahaczenie o taką pałkę tez nie będzie odczuwalne ( oczywiście nie mówiąc o kukurydzy :D )
 2. Na pewno wszystko w porządku z wykrywaczem , gorzej z synem mógł złapać bakcyla detektorysty, zalecam wizytę w autoryzowanym sklepie z wykrywaczami :P
 3. Jak Ci coś to pomoże to coś podobnego było na mieczu ceremonialnym https://pl.wikipedia.org/wiki/Miecz_ceremonialny_Stanis%C5%82awa_Augusta_Poniatowskiego Pytanie w jakich okolicznościach trafił do Ciebie / gdzie został znaleziony :)
 4. A nie przypadkiem głownia miecza/pseudo miecza :)?
 5. Meteorytów szukali a nie jakiś zabytków, w ogóle skąd im te zabytki do głowy przyszły, może sami szukają bez zezwoleń ?
 6. Traper ja chętnie ale spytaj czy zapłatę przyjmuję w fantach :D mogę co numerek płacić monetami z XVII wieku :) potulnie nazywanymi boratynkami...
 7. Cyrkiel i węgielnica, symbol masonów :D? Przeklepuj literki jak chcesz coś więcej :D
 8. Przed przekazaniem skarbów obaj młodzi mieszkańcy gminy Rozprza zaczęli głębiej przekopywać miejsce odkrycia skarbów, ale już niczego więcej nie znaleźli." heh dobrze że nie przyczepili się o niszczenie stanowiska archeo. ...Jak dodaje, odkąd Polacy odkryli, że na ukrytych w ziemi skarbach można zarobić, w kraju pojawiło się bardzo wielu poszukiwaczy z wykrywaczami metalu. - To jest przestępstwo i jesteśmy w czołówce pod względem wykrywalności takich przestępstw - zaznacza Szygendowski. Rynek jednak kwitnie, a dobry poszukiwacz może zarobić, jak dodaje, od 10 do 15 tys. zł miesięcznie..." Czyli średnio to każdy poszukiwacz to parę złotych rubli ciągnie w miesiącu :) szkoda że nie ja :D aż ciekaw jestem skąd wzięli takie liczby i kto tak napompował średnią :)
×
×
 • Create New...

Important Information