Skocz do zawartości

keasr223

Użytkownik forum
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. keasr223

  Mała miedziana moneta

  A nie Sasek grubasek :) ?
 2. keasr223

  Deus Xp

  Panowie, chciałbym wnieść moją opinie w jednej kwestii, lekkość to nie jest zaleta... , nie ma ciężkich wykrywaczy, są tylko źle wyważone i chodząc z paroma kijami wiem że łapa boli od złego podłokietnika lub wyważenia , aktualnie używam Fishera f75 ltd (Waga 1,6 kg) po 10 godzinach chodzenia nic nie czuje, a waga jest zaletą oczywiście bez przesady , przy machaniu po trawie nie czuje się oporu , machamy znacznie szybciej bez wkładu siły za czym idzie obszar przemiatania, chodząc po pałkach na polu jakiegoś zboża, zahaczenie o taką pałkę tez nie będzie odczuwalne ( oczywiście nie mówiąc o kukurydzy :D )
 3. keasr223

  włączenie wykrywacza bez cewki

  Na pewno wszystko w porządku z wykrywaczem , gorzej z synem mógł złapać bakcyla detektorysty, zalecam wizytę w autoryzowanym sklepie z wykrywaczami :P
 4. keasr223

  Bagnet

  Jak Ci coś to pomoże to coś podobnego było na mieczu ceremonialnym https://pl.wikipedia.org/wiki/Miecz_ceremonialny_Stanis%C5%82awa_Augusta_Poniatowskiego Pytanie w jakich okolicznościach trafił do Ciebie / gdzie został znaleziony :)
 5. keasr223

  Bagnet

  A nie przypadkiem głownia miecza/pseudo miecza :)?
 6. Meteorytów szukali a nie jakiś zabytków, w ogóle skąd im te zabytki do głowy przyszły, może sami szukają bez zezwoleń ?
 7. keasr223

  Kulturalna rozmowa na GG

  Traper ja chętnie ale spytaj czy zapłatę przyjmuję w fantach :D mogę co numerek płacić monetami z XVII wieku :) potulnie nazywanymi boratynkami...
 8. keasr223

  Wielka stara pieczęć

  Albo kartografa :D
 9. keasr223

  Wielka stara pieczęć

  Cyrkiel i węgielnica, symbol masonów :D? Przeklepuj literki jak chcesz coś więcej :D
 10. Przed przekazaniem skarbów obaj młodzi mieszkańcy gminy Rozprza zaczęli głębiej przekopywać miejsce odkrycia skarbów, ale już niczego więcej nie znaleźli." heh dobrze że nie przyczepili się o niszczenie stanowiska archeo. ...Jak dodaje, odkąd Polacy odkryli, że na ukrytych w ziemi skarbach można zarobić, w kraju pojawiło się bardzo wielu poszukiwaczy z wykrywaczami metalu. - To jest przestępstwo i jesteśmy w czołówce pod względem wykrywalności takich przestępstw - zaznacza Szygendowski. Rynek jednak kwitnie, a dobry poszukiwacz może zarobić, jak dodaje, od 10 do 15 tys. zł miesięcznie..." Czyli średnio to każdy poszukiwacz to parę złotych rubli ciągnie w miesiącu :) szkoda że nie ja :D aż ciekaw jestem skąd wzięli takie liczby i kto tak napompował średnią :)
 11. keasr223

  stare koło motocyklowe

  To co panowie, połowę za ID trzeba pobrać :), panowie admini podawać adresy kont :)
 12. M czyli Car Mikołaj I Romanow.
 13. keasr223

  Włócznia

  Można więcej zdjęć ? szczególnie tak jak by od góry, rączki. Jak już, to mi nie przypomina włóczni a szponton
 14. keasr223

  Róg - element broni czy narzędzia ?

  Ząb z motyki ?
×

Powiadomienie o plikach cookie