Jump to content

Voj1969

Forum members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wrzucam zdjęcie rewersu guzika. Tak jak pisałem wcześniej, jakichkolwiek sygnatur brak. Może kształt uszka coś podpowie.
 2. Zwracam się do MODERATORA o usunięcie tego wątku, ponieważ zgodnie z zaleceniami umieściłem go tym razem w odpowiednim dziale. Dziękuję.
 3. Proszę o pomoc w identyfikacji guzika ze zdjęcia. Średnica ok. 18 mm, waga ok. 2,5 g. Guzik wypukły, z tyłu druciane uszko. Sygnatur brak. Czyżby to polski wzór 1917? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 4. Proszę o pomoc w identyfikacji guzika ze zdjęcia. Średnica ok. 18 mm, waga ok. 2,5 g. Guzik wypukły, z tyłu druciane uszko. Sygnatur brak. Czyżby to polski wzór 1917? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 5. Tak więc współczesny... Dziękuję wszystkim za pomoc :-) Zamykam wątek.
 6. Pocisk nie ma wcięcia. Zdjęcia wrzucę jutro. Dzięki za zainteresowanie tematem :-)
 7. Dzięki za informację :-) P.S. Tył pocisku czysty", żadnych bić.
 8. Witam. Proszę o pomoc w identyfikacji pocisku ze zdjęcia. Średnica ok. 8,5 mm, długość ok. 43-44 mm, waga ok. 19,4 g. Z góry dziękuję :-)
 9. Dziękuję jak nie wiem co :-) Myślałem, że już nikt nie zdiagnozuje" tego pocisku...
 10. Witam. Proszę o pomoc w identyfikacji pocisku ze zdjęcia. Średnica ok. 13,5 mm, długość ok. 64 mm, waga ok. 49,3 g. Z góry dziękuję :-)
 11. Dziękuję serdecznie:-) Mam wreszcie jakiś trop...
 12. Witam. Proszę o identyfikację pocisku ze zdjęcia. Średnica ok. 11 mm, długość ok. 20 mm, waga ok. 16,3 g. Pocisk pełny w środku. Wystrzelony z lufy gwintowanej. Z góry dziękuję :-)
×
×
 • Create New...

Important Information