Jump to content

prawokrwi

Forum members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję to pytanie. Czy w woj. wielkopolskim istnieją stowarzyszenia poszukiwawcze/wykopkowe ? Z góry dzięki za informacje. pozdrawiam
 2. No tak, to nie ma sensu. Śmieje się z tego właśnie. Dzięki i pozdrawiam.
 3. Szanowni poszukiwacze Wyłasnie zabrałem ziemi łusekczę, małą dość, o sygnaturze: ..Z.. 19..41 ..IV.. Wiatrówka? Ćwiczebna? Proszę o podzielenie się wiedzą. Pozdrawiam Prawo Krwi
 4. Tutaj informacja z 1925 roku z 19 lipca z Polski Zbrojnej" - czy wiadomo coś więcej o tym pomniku? Bo nie mogę znaleźć informacji w internecie. Pozdrawiam.
 5. One są dla mnie, nie dla innych - więc nie dla szpanu. Podobało mi się to wykonanie, więc też takie zrobiłem, a że znajomi są zainteresowani, to im też zrobie za pare złotych, czy czteropak. Z szachami to na razie nie wiem, bo nie mam materiałów. Mam w planach zrobić łuskową wojnę pomiędzy III Rzeszą a Sowietami :D - ale nie wiem czy mi to wyjdzie. No i z drewnem, orzech i sosna - tak by pionki (łuski) były wyciągane z samej szachownicy po bokach. Na razie suchy pomysł, jak kiedyś zrealizuje to się pochwalę.
 6. Akurat te po mauserach są idealne, uszy nie bolą jak w Twoim wypadku. Dość przypadkowo trafiłem na idealnie pasujące, także nic nie może przeciekać. Szpan? Nie, po prostu dla siebie - i coś chciałem z tym zrobić, bo co takie ułamane - wyrzucić? Jak więcej powynajduje to sobie posprzedaje ludziom - a chętnych nie brakuje. Jeszcze myślałem o szachach z łuseczek - ale to na razie nie teraz. Pozdrawiam serdecznie.
 7. Gdy zobaczyłem ten filmik:(https://www.youtube.com/watch?v=gJOKCtVwI1E) powiedziałem sobie, że musze takie zrobić. No to się zabrałem za popękane łuski po mauserze. Ostatnio wypadły mi polskie łuseczki z 1922 - też pourywane - z nich też coś wykombinuję.
×
×
 • Create New...

Important Information