Jump to content

kuse

Forum members
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kuse's Achievements

0

Reputation

 1. Śmierdziało mi to trzonkiem od granatu RGD-33 lecz wnętrze mi jakoś nie pasuje. Ktoś się orientuje co to takiego. Długość całości to było mniej więcej 10-13 cm tak na oko.
 2. Bez ironii proszę. W samochodach nie wozicie ręczników lub papieru? Wykopane, cyknięte zdjęcia na białej powierzchni aby było dokładnie widać i z powrotem do dziury bo nie wiadomo co to takiego było. Proste? Proste ^^ Pozdrawiam.
 3. O dzięki za informację. A więc dobrze się domyślałem. Na tym filmiku faktycznie jest pokazany. http://www.youtube.com/watch?v=_2BbywMpgzc
 4. Witam. Ostatnio wyskoczyły mi takie dwa oto przedmioty. Mam małe przypuszczenia, że mogą to być zapalniki (oczywiście zostały na miejscu) ale jakoś nie mogę ich dopasować do znanych mi. Dodam, że ten większy przedmiot jest precyzyjnie sklepany" przy końcu i tam wchodzi ten cieńszy element. Byłbym wdzięczny za ocenę tychże znalezisk. Wymiary: Mały: długość całkowita: 5,5cm a średnica 7mm Duży: długość całkowita: 9,5cm a średnica 1cm Pozdrawiam.
 5. Witam serdecznie. Dziś wypadł mi z dołka taki oto guzik z motywem koguta w herbie. Średnica około 2,5cm Na odwrocie są zarysy liter lecz w ogóle nieczytelne. Byłbym wdzięczny za ewentualne rozpoznanie niniejszego obiektu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information