Jump to content

l1p4

Forum members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prośba o pomoc w identyfikacji producenta i przybliżonym datowaniu. Dwa bezpieczniki z oznaczeniem: ”LR 20A 500V (i coś w trojkącie)” Jeśli chodzi o ich parametry to nie musicie tłumaczyć ;)
 2. Mam problem ze znalezieniem oznaczeń amunicji pistoletowej, z karabinową nie mam większych problemów ale z tym ściana. Proszę o pomoc w id i ewentualne źródła z oznaczeniami amunicji pistoletowej
 3. Jakiś pomysł na czyszczenie które nie zniszczy fanta?
 4. Fotka w świetle słonecznym
 5. No to mnie kolega zaciekawił, postaram się zrobić lepsze fotki w słońcu to wrzucę. Ostroga leżała w stercie śmieci wymieszanych z „izolacją” w postaci chyba gliny. Taki żółtawo brązowawy ulep który często widuję w podłodze starych budynków
 6. Zdjęcie tego nie oddaje, ale raczej powłoka mosiężna lub coś w ten deseń bo bardziej złotawa jest
 7. Otwory są, tylko „zalane” rdzą, czyli jest to raczej wyrób cywilny czy wojskowy? Co sądzicie?
 8. Czy dobrze dedykuje, że to „ostroga”? Choć w tym przypadku nazwa raczej mało trafiona to chyba jest to jakiś rodzaj ostrogi, ktoś doda coś więcej?
 9. Taka tuba z niezbyt grubej blaszki, może ktoś rozpozna. Ostatnie dwa zdjęcia to ten sam koniec tylko obrócony
 10. Taka oto blaszka, ktoś ma jakiś pomysł od czego to?
 11. l1p4

  Szkolny Mauser

  Aby uzyskała konkretny kolor musiałaby się utleniać w odpowiednim środowisku, do takiego stanu jak na foto chyba nie dojdzie, czy się mylę?
 12. l1p4

  Szkolny Mauser

  A może po takim wyczyszczeniu fosolem ktoś zna patent na taką patynkę jak na foto 2 albo 4 sztuka? PS: foto zapożyczone z innego wątku
 13. l1p4

  Szkolny Mauser

  Fosol wyczyści do „czystego”? Jak już wcześniej zauważyłem, nie chce zrobić z niego świecidełka, w zasadzie taki „napaćkany” ma swój urok w porównaniu do blasku jak by był nowy, czyż nie?
 14. Kolego poszukaj u wujka Google hasła „czyszczenie łusek i pozostawienie patyny”. Może większe naczynie i w ten sposób spróbować.
×
×
 • Create New...

Important Information