Jump to content

dzidas

Forum members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czy to czasem nie są patki LWP ? http://allegro.pl/para-starych-polskich-patek-wojskowych-piekne-i6781544288.html
 2. Panowie , jak z oryginalnością Waszym zdaniem ? Interesuje mnie zarówno pas jak i klamra. http://allegro.pl/pas-koniec-wojny-wermachtu-z-klamra-i5944472570.html
 3. Panowie taki oto pas, czy jest oryginalny ? http://allegro.pl/oryg-pas-wojskowy-klamra-zolnierza-wehrmachtu-i5712899669.html
 4. Tak naprawdę, nie wiem o czym jest ta dyskusja. W Polsce prawo o dostępie do broni nie jest wcale takie złe. Oczywiscie pewne konkrety wymagaja doprecyzowania, aby nie dochodziło do błędnych interpretacji przez WPA. Ja nie jestem za niczym nie ograniczonym dostępem do broni, bo to będzie rodzić patologie.Ale w tej chwili jeśli jesteś zdrowy i nie karany, przy odrobinie wysiłku i kasy bez problemu dostajesz pozwolenie na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich, zależy co cię interesuje.Mimo,że nie jestem za powszechnym dostępem do broni,przytaczanie przykładów jak to ktoś kogoś ustrzelił z wiatrówki uważam za idiotyczne.Broń używana w przestępstwach pochodzi z nielegalnych zródeł, nie słyszałem o innym przypadku.
 5. Czy to może być oryginał ? http://allegro.pl/niemiecka-klamra-ss-36-42-iii-rzesza-niemcy-i5628793883.html
 6. Tak, też uważam, że niektóre egzemplarze z de byłyby dobrą inwestycją, tylko, że wg naszych przepisów są nielegalne. Trzeba poczekać na zunifikowanie przepisów.
 7. Witam, przepraszam,że wtącam swoje być może banalne pytanie w ten wątek, ale nie znalazłem odpowiedniejszego. Czy broń deko", np z okresu II wś, oprócz wartości czysto kolekcjonerskiej wg Was jest dobrym obiektem inwestycji, porównywalnym np z innymi zabytkowymi przedmiotami?
×
×
 • Create New...

Important Information