Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

juicyjay

Forum members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, czy jest szansa uratować jakoś tą klamerkę? Proszę o wskazówki jak ją ewentualnie wyczyścić, złożyć w całość i zakonserwować (o ile to w ogóle możliwe). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 2. Witam, proszę o pomoc w określeniu, czy blaszka ze zdjęcia jest licznyj znakiem. Jeśli tak, jakie informacje zawiera? Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Witam szanowne grono, czy moje domysły zmierzają w dobrym kierunku?
 4. Niestety druga strona chyba jeszcze bardziej nieczytelna. Ale trop wydaje się być słuszny. Dodaję jeszcze 2 zdjęcia:
 5. Witam. Proszę o pomoc w identyfikacji srebrnej monety. Niestety stan jest dość kiepski, więc trudno mi rozszyfrować nawet napisy z otoki. Średnica wynosi około 19 mm. Z góry dziękuję za pomoc!
 6. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji szeląga elbląskiego. Jak podaje katalogmonet.pl było wiele odmian szelągów z tego rocznika. Jest w stanie ktoś mi pomóc, która z nich jest na zdjęciu? Domyślam się, że moja to miedziak? Link: http://www.katalogmonet.pl/Katalog/Rzeczypospolita/Okres-dukatowo-talarowy-i-z%C5%82otowy/Epoka-saska-1697-1763/August-III-1734-1763/Elbl%C4%85g/10883-szel%C4%85g-CHS-x-srebro
 7. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu. Proszę o jakiekolwiek sugestie, ponieważ nie mam pojęcia czym to może być. Z góry dziękuję!
 8. Jestem pełen podziwu. Dziękuję!
 9. Niestety rewers w jeszcze słabszym stanie. Może ewentualnie jakaś rada jak doprowadzić go do stanu czytelności?
 10. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji monety. Pewnie coś Pruskiego, ale pewności nie mam ze względu na słaby stan. Z góry dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information