Jump to content

Autsajderr68

Forum members
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie tylko wannowej, ale ogólnych kranów także, stosowanych do dziś i długo jeszcze w przyszłości.
 2. Temat stary, ale warto chyba dodać coś jeszcze, zawsze to więcej wiedzy się ma :-) http://www.konskie.org.pl/2015/05/strzelanina-na-ulicy-pocztowej.html
 3. Kojarzycie takie oto coś ? Zdjęcie przedstawia lewą " stronę, bo prawa mi nie wyszła na foto, ale wielkiej różnicy nie ma. wewnętrzna krawędź sierpowatego wygięcia zaostrzona jak sierp - nie wiem czy wtórnie, czy pierwotnie. Plastikowa nakrętka standardowa dla porównania wielkości. Wykute wypusty na prostym odcinku służyły dla lepszego mocowania ( żelaznymi pierścieniami albo powrozem itp. ) na trzonku ? (
 4. Ha! Trafiłeś w 10", dzięki, to jest to :-) Nie przyszło mi do głowy, że to może być coś z działu garderoby". Pozdr.
 5. Dzień dobry, do czego mogło to służyć ? Kręcąc korbą dwie połówki ( puste w środku ) rozchodzą się lub schodzą. Może do jakichś form odlewniczych ?
 6. A może od tego...? http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=761295#1960689
 7. No, tak, zgadzałoby się, ale musi być przycięty uchwyt, bo obejrzałem wiele żelazek i szyberków " ostatnio i uchwyty są dłuższe. Ale o'key., jest to Szyber. Dziękuję i pozdrawiam.
 8. Witam, kolegów. Warto ją zachować ? Ma jakiś militarno - wojenny rodowód,np. I - wszo Wojenny, czy zwykła wzmacniana szypa ?
×
×
 • Create New...

Important Information