Jump to content

AnnaCh.

Forum members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam serdecznie . Uprzejmie proszę o pomoc i ukierunkowanie mnie ,gdzie mogę odszukać wykaz Kolejarzy i Leśników w Galicji 1884 - 1940 r. Mam na myśli województwo tarnopolskie i lwowskie . Szanownie Państwo. Od wielu lat poszukuję danych dotyczących moich Dziadków . 1/KOLEJARZ. WĘGRZYNOWICZ MICHAŁ (kolejarz ,zwrotniczy). Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Zamarł na gruźlicę i jest pochowany na cmentarzu w Siworogach(grobu nie ma ). Przed śmiercią wypisał się ze Związków Zawodowych Kolejarzy. Miał żonę Michalinę Węgrzynowicz (zd. Zwarycz)i czworo dzieci. 2/LEŚNICZY - GAJOWY . WORONKA MICHAŁ. Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Brał udział w I wojnie św. pewnie był ranny ,gdyż na zdjęciu jest w szpitalnym kitlu (na zdjęciu nad Jego głową jest zaznaczony zygzakiem -ołówkiem ). Wkleję zdjęcie(mam nadzieje ,że się uda). Z opowiadań rodzinnych wiem,że był gajowym w lesie (pewnie w okolicach Przemyślan?). Miał żonę, Anna Woronka (zd. Nowogrodzka). Mieli troje dzieci . Niestety ,jestem bardzo zasmucona,że mam tak znikomą wiedzę na temat moich Dziadków . Szanowni Państwo. Bardzo proszę o pomoc . Proszę również ukierunkować mnie ,gdzie mogę szukać . Będę bardzo wdzięczna jak również zobowiązana. Z satysfakcją i przyjemnością również pomagam i pomogę w poszukiwaniach ,jeśli tylko potrafię. Serdecznie Państwa pozdrawiam. Z wyrazami szacunku. Ania Chodorek.
 2. Witam serdecznie . Uprzejmie proszę o pomoc i ukierunkowanie mnie ,gdzie mogę odszukać wykaz Kolejarzy i Leśników w Galicji 1884 - 1940 r. Mam na myśli województwo tarnopolskie i lwowskie . Szanownie Państwo. Od wielu lat poszukuję danych dotyczących moich Dziadków . 1/KOLEJARZ. WĘGRZYNOWICZ MICHAŁ (kolejarz ,zwrotniczy). Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Zamarł na gruźlicę i jest pochowany na cmentarzu w Siworogach(grobu nie ma ). Przed śmiercią wypisał się ze Związków Zawodowych Kolejarzy. Miał żonę Michalinę Węgrzynowicz (zd. Zwarycz)i czworo dzieci. 2/LEŚNICZY - GAJOWY . WORONKA MICHAŁ. Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Brał udział w I wojnie św. pewnie był ranny ,gdyż na zdjęciu jest w szpitalnym kitlu (na zdjęciu nad Jego głową jest zaznaczony zygzakiem -ołówkiem ). Wkleję zdjęcie(mam nadzieje ,że się uda). Z opowiadań rodzinnych wiem,że był gajowym w lesie (pewnie w okolicach Przemyślan?). Miał żonę, Anna Woronka (zd. Nowogrodzka). Mieli troje dzieci . Niestety ,jestem bardzo zasmucona,że mam tak znikomą wiedzę na temat moich Dziadków . Szanowni Państwo. Bardzo proszę o pomoc . Proszę również ukierunkować mnie ,gdzie mogę szukać . Będę bardzo wdzięczna jak również zobowiązana. Z satysfakcją i przyjemnością również pomagam i pomogę w poszukiwaniach ,jeśli tylko potrafię. Serdecznie Państwa pozdrawiam. Z wyrazami szacunku. Ania Chodorek.
 3. Witam serdecznie . Uprzejmie proszę o pomoc i ukierunkowanie mnie ,gdzie mogę odszukać wykaz Kolejarzy i Leśników w Galicji 1884 - 1940 r. Mam na myśli województwo tarnopolskie i lwowskie . Szanownie Państwo. Od wielu lat poszukuję danych dotyczących moich Dziadków . 1/KOLEJARZ. WĘGRZYNOWICZ MICHAŁ (kolejarz ,zwrotniczy). Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Zamarł na gruźlicę i jest pochowany na cmentarzu w Siworogach(grobu nie ma ). Przed śmiercią wypisał się ze Związków Zawodowych Kolejarzy. Miał żonę Michalinę Węgrzynowicz (zd. Zwarycz)i czworo dzieci. 2/LEŚNICZY - GAJOWY . WORONKA MICHAŁ. Zamieszkały we Wsi Siworogi ,powiat:Przemyślany woj: Tarnopol Brał udział w I wojnie św. pewnie był ranny ,gdyż na zdjęciu jest w szpitalnym kitlu (na zdjęciu nad Jego głową jest zaznaczony zygzakiem -ołówkiem ). Wkleję zdjęcie(mam nadzieje ,że się uda). Z opowiadań rodzinnych wiem,że był gajowym w lesie (pewnie w okolicach Przemyślan?). Miał żonę, Anna Woronka (zd. Nowogrodzka). Mieli troje dzieci . Niestety ,jestem bardzo zasmucona,że mam tak znikomą wiedzę na temat moich Dziadków . Szanowni Państwo. Bardzo proszę o pomoc . Proszę również ukierunkować mnie ,gdzie mogę szukać . Będę bardzo wdzięczna jak również zobowiązana. Z satysfakcją i przyjemnością również pomagam i pomogę w poszukiwaniach ,jeśli tylko potrafię. Serdecznie Państwa pozdrawiam. Z wyrazami szacunku. Ania Chodorek.
×
×
 • Create New...

Important Information