Jump to content

Mietka

Forum members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Hehehe nie. Ale ktoś widocznie nie tylko zadał mu pytanie.
 2. Powyżej bardzo fajnie zdefiniowane zostały zabytki. Niestety interpretacja może być różna i niekoniecznie dobra dla poszukiwacza. W związku powyższym najlepiej mieć podkadke. Ja w formie pisemnej zlozylem zapytanie do konserwatorów zabytków w kwestii monet czy sa zabytkami czy nie. I okazuje się że jedni twierdzą ze moneta np z okresu międzywojennego nie jest zabytkiem, a konserwator z Warszawa stwierdził że tym się nie zajmuj i najlepiej to niech zwrócę z tym pytaniem do numizmatyka. W związku z powyższym można w dość latwy sposób uzyskać dokument stwierdzający czy zakres np monet są zabytkami.
 3. 1. Udostępnianie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku, z zastrzeżeniem ust. 2 i art. 15 zasada pokrywania kosztów podmiotu udostępniającego informację publiczną na wniosek, ust. 2. 2. Jeżeli informacja publiczna nie może być udostępniona w terminie określonym w ust. 1, podmiot obowiązany do jej udostępnienia powiadamia w tym terminie o powodach opóźnienia oraz o terminie, w jakim udostępni informację, nie dłuższym jednak niż 2 miesiące od dnia złożenia wniosku.
 4. http://www.sklep.viking.waw.pl/mobile/pl/p/Cewka-Detech-13-do-Whites-DFXMXT-producent-DeTech/288
 5. Ale z tym handlem coś nie do końca prawdę napisali. Wystarczy wejsc na allegro i zobaczyć ile przedmiotów ewidentnie wykopkowych ludzie z Poznania wystawią.
 6. Z tymi rolnikami to bardzo dobry temat. Zapytałem o to samo konserwanta zabytków. Dowiedziałem się że ogólnie to nie ważne że niszczą ważne że nie zbierają. Jaja jak berety.
×
×
 • Create New...

Important Information