Jump to content

oszazon

Forum members
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam! Projekt Opla Maultiera posuwa się do przodu. Jeśli by ktoś posiadał części od tego pojazdu, proszę o wiadomość na maila przez forum odkrywcy. Jest szansa, że część pokryje się z tymi co już posiadam, ale jest i szansa, że będzie to ta która nadal mi brakuje. Za wszelaki odzew z góry dziękuję! Pozdrawiam/Krzysiek
 2. Przednie zawieszenie już się składa!:-)
 3. Ogólnie się coś dzieje. Systematycznie do przodu. A tu fotka ot taka sobie z wiosny!:-) Dzięki za link. Pozdrawiam!
 4. Napisałem do herr Waltera Schwabe w kwestii Muła. Odpisał, że ten wątek obserwuje, ale nie potrafi pojąć o czym piszemy! ;-) A już miałem nadzieję, że jest jeszcze ktoś.
 5. Wyczytałem właśnie o jakimś mule w Polsce, może jest jeszcze jakiś podobny projekt o którym nie wiemy? Ja jak złożę ramy do kupy i trochę będzie roboty widać to się do gościa odezwę:-)
 6. B" przyfasoliłeś z bardzo fajną stroną...
 7. Mam silnik bez gaźnika i nie dysponuję zdjęciem jak wyglądał oryginał. Na chwilę obecną też nie mam wiedzy do jakiego pojazdu pasuje ten Solex? Napisałem do allegrowicza by podał wymiary uchwytu do kolektora. Porównam z kolektorem ssącym i trochę się powinno wyjaśnić. Landszaft dzięki za wiadomość!
 8. Koło podtrzymujące nie na żadnych otworów na smarowniczki (w przeciwieństwie do jezdnych i napinających) pewnie miejsca brakowało. Nie mam żadnej takiej ośki by to potwierdzić, ale musiało tak to działać. Jak byś mógł Kolego jakieś wymiary tej ośki podesłać to bym był wdzięczny. Chyba,że nie jesteś sentymentalnie związany z ta częścią to się dogadamy:-) Jakieś inne elementy do muła znalazłeś?
 9. Nie ma sprawy! 18 lat zbierania, po korpusie Nehringa wszystko.
 10. Kolego Nadwojciech tamto coś" jest od tego Mardera.
 11. Dach. Już niedługo do kupy zacznę wszystko składać. Nie jest to projekt lipa", jak by ktoś dysponował jakimiś nawet szczątkowymi częściami to jestem zainteresowany. Kontakt przez forum Odkrywcy. Pozdrawiam
 12. Teraz parę ujęć skąd blachy są i gdzie zapewne wrócą.
×
×
 • Create New...

Important Information