Jump to content

tidbit

Forum members
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tidbit's Achievements

0

Reputation

 1. Witam, posiadam taki pas nośny do karabinu Mosin. Czy jest on produkcji powojennej czy z wcześniejszego okresu? Będę wdzięczny za pomoc ?
 2. Witam, ostatnio przykuł moją uwagę taki stalowy przedmiot wkopany w ziemię w gospodarstwie. Długość od gruntu ok. 1,5 metra wysokości, numerowany. Pytanie czy to element jakiejś maszyny rolniczej czy może mieć militarne pochodzenie? Będę wdzięczny za pomoc w identyfikacji tego przedmiotu.
 3. Witaj vis1939 - dziękuję za pomoc. Bicia na zapalniku to: 24-31R.Y.G.wz.18 F.A.-P.16 - 37 Pozdrawiam!
 4. Witam, proszę o informację odnośnie tego zapalnika. Strzelony już i bezpieczny czy niech leży głębiej? Jeżeli można przybliżyć zastosowanie i uzyskać więcej informacji na jego temat będę wdzięczny. Pozdrawiam!
 5. Dziękuję za cenne informacje i pomoc ?
 6. Jak w temacie, prosiłbym o bliższe informacje na temat tego ptaszka. Szczególnie interesuje mnie czy można coś więcej powiedzieć na temat sygnatur. Z tylu RZM i numer SS 475/42. Czy numer 42 to rok produkcji a 475 seria? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam:)
 7. Panowie, bardzo dziękuję za pomoc i wyczerpujące wyjaśnienia. Pozdrawiam! ?
 8. Jak w temacie saperka do identyfikacji. Wymiary 50 wysokość x15 cm szerokości. Sygnowana na metalu. Wojskowa? Cywilna? Proszę o pomoc w identyfikacji.
 9. Dziękuję za pomoc. Czy dedykowane były dla transporterów opancerzonych sdkfz czy również innych pojazdów? Pozdrawiam!
 10. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji tych dwóch stalowych czepców. Kształt stożka, najprawdopodobniej zakończenie drzewca lub coś w tym stylu-w środku resztki drewna i mocowanie z dwóch stron. Wymiary 22x8 cm. Kontekst I wojna Rosja carska. Z góry dziękuję za pomoc w rozwikłaniu tej zagadki:)
 11. Witam, proszę o pomoc w id tego przedmiotu. Wykonany z żelaza, wymiary ok 20x10 cm. Charakterystyczny kształt oraz 4 gwintowane otwory po bokach. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information