Jump to content

tidbit

Forum members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dziękuję za cenne informacje i pomoc
 2. Jak w temacie, prosiłbym o bliższe informacje na temat tego ptaszka. Szczególnie interesuje mnie czy można coś więcej powiedzieć na temat sygnatur. Z tylu RZM i numer SS 475/42. Czy numer 42 to rok produkcji a 475 seria? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam:)
 3. Panowie, bardzo dziękuję za pomoc i wyczerpujące wyjaśnienia. Pozdrawiam!
 4. Jak w temacie saperka do identyfikacji. Wymiary 50 wysokość x15 cm szerokości. Sygnowana na metalu. Wojskowa? Cywilna? Proszę o pomoc w identyfikacji.
 5. Dziękuję za pomoc. Czy dedykowane były dla transporterów opancerzonych sdkfz czy również innych pojazdów? Pozdrawiam!
 6. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji tych dwóch stalowych czepców. Kształt stożka, najprawdopodobniej zakończenie drzewca lub coś w tym stylu-w środku resztki drewna i mocowanie z dwóch stron. Wymiary 22x8 cm. Kontekst I wojna Rosja carska. Z góry dziękuję za pomoc w rozwikłaniu tej zagadki:)
 7. Witam, proszę o pomoc w id tego przedmiotu. Wykonany z żelaza, wymiary ok 20x10 cm. Charakterystyczny kształt oraz 4 gwintowane otwory po bokach. Proszę o pomoc.
 8. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji tej odznaki pułkowej. Materiał mosiądz. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 9. Witaj, możliwe że jest wykonany z żeliwa natomiast ciężko mi jednoznacznie stwierdzić. Wydaje mi się to prawdopodobne, przy żelazie waga chyba była by mniejsza
 10. Właśnie przeglądałem również i flaki ale nic mi nie pasuje do tego. Może jednak inne przeznaczenie? Dodam, że jak na swoje wymiary sporo waży.
×
×
 • Create New...

Important Information