Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

tidbit

Forum members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witaj vis1939 - dziękuję za pomoc. Bicia na zapalniku to: 24-31R.Y.G.wz.18 F.A.-P.16 - 37 Pozdrawiam!
 2. Witam, proszę o informację odnośnie tego zapalnika. Strzelony już i bezpieczny czy niech leży głębiej? Jeżeli można przybliżyć zastosowanie i uzyskać więcej informacji na jego temat będę wdzięczny. Pozdrawiam!
 3. Dziękuję za cenne informacje i pomoc
 4. Jak w temacie, prosiłbym o bliższe informacje na temat tego ptaszka. Szczególnie interesuje mnie czy można coś więcej powiedzieć na temat sygnatur. Z tylu RZM i numer SS 475/42. Czy numer 42 to rok produkcji a 475 seria? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam:)
 5. Panowie, bardzo dziękuję za pomoc i wyczerpujące wyjaśnienia. Pozdrawiam!
 6. Jak w temacie saperka do identyfikacji. Wymiary 50 wysokość x15 cm szerokości. Sygnowana na metalu. Wojskowa? Cywilna? Proszę o pomoc w identyfikacji.
 7. Dziękuję za pomoc. Czy dedykowane były dla transporterów opancerzonych sdkfz czy również innych pojazdów? Pozdrawiam!
 8. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji tych dwóch stalowych czepców. Kształt stożka, najprawdopodobniej zakończenie drzewca lub coś w tym stylu-w środku resztki drewna i mocowanie z dwóch stron. Wymiary 22x8 cm. Kontekst I wojna Rosja carska. Z góry dziękuję za pomoc w rozwikłaniu tej zagadki:)
 9. Witam, proszę o pomoc w id tego przedmiotu. Wykonany z żelaza, wymiary ok 20x10 cm. Charakterystyczny kształt oraz 4 gwintowane otwory po bokach. Proszę o pomoc.
 10. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji tej odznaki pułkowej. Materiał mosiądz. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 11. Witaj, możliwe że jest wykonany z żeliwa natomiast ciężko mi jednoznacznie stwierdzić. Wydaje mi się to prawdopodobne, przy żelazie waga chyba była by mniejsza
 12. Właśnie przeglądałem również i flaki ale nic mi nie pasuje do tego. Może jednak inne przeznaczenie? Dodam, że jak na swoje wymiary sporo waży.
×
×
 • Create New...

Important Information