Jump to content

Perhydrol

Forum members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nikt w pobliżu nie ma multi kruzera, a swoją drogą poszedł na sprzedaż więc, szukam nowego sprzętu. Teraz ambitnie oglądam filmy na youtube jak się wykrywacze zachowują , i na teraz albo x-terra 705 gold pack albo at pro.
 2. Tutaj się nie zgodzę bo chodziłem nie na max, ba wręcz zjechałem do połowy, to samo. Zmieniłem teren też nic to nie dało, oczywiście z każdorazowym strojeniem. Tylko tryb 2tonowy, ale tak jak pisałem zasięgi w powietrzu dramatyczne w porównaniu do 3/4ton programów. Teraz jak oglądam filmiki to idzie zauważyć, że ten typ tak ma .. popiskuje i tyle takie moje zdanie. Oczywiście mowa tutaj o multi kruzerze, rutus na w/w filmiku też popiskuje, ale nie miałem w rękach więc nie wiem, dałem jako przykład.
 3. Makro kruzer ma strojenie i nic to nie dało.. więc nie tędy problem chyba...
 4. W Makro Kruzer pomagało tylko chodzenie na programie 2tonowym, ale zasięg wtedy dramatycznie niski na drobnice. Żadne zmiany częstotliwości czy wzmocnienia nie pomagały. Dlatego boje się, że inne wykrywacze z "wyższej półki" będą miały to samo...
 5. Panowie chodzi mi o wyeliminowanie takich rzeczy jak w tych filmikach np. Słychać o co mi chodzi.. czy to leży czy się macha non stop popiskuje. W moim ace250 tego nie ma, znajomych ace 400i/at gold też to nie występuje. Ponawiam pytanie czy są poza Garrettami jakieś wykrywacze które eliminują takie zakłócenia?
 6. Witam. Aktualnie od roku posiadam Ace 250 i jestem w sumie zadowolony, ale chciałem wymienić na coś z wyższej półki. Zakupiłem Makro Multi Kruzer, ale stwierdziłem, że nie da się z nim chodzić.. Mój Ace popiskiwał rzadko.. tj. sygnalizował niby sygnał, gdzie go nie było. Multi Kruzer robi to cały czas.. tryb 4/3tonowy nie da się chodzić.. może na 2tonowym, ale testowałem zasięgi w powietrzu to 2ton ma dramatycznie niski. Czy leży czy macham cały czas popiskuje.. Teraz do sedna tematu czy są jakieś stabilne wykrywacze pomijając Garretty? Oglądam youtube i wydaje mi się, że Makro/Fisher/Deus/Rutus/Minelab itp itd wszystkie popiskują non-stop. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information