Jump to content

zonkil32

Forum members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by zonkil32

 1. A no właśnie nikt się nie odzywa...tak się zastanawiam ..ponieważ dom jest na sprzedaż ..jakby zadzwonić do właścicieli ...ciekawa jestem czy coś mi powiedzą czy zareagują jak reszta mieszkańców miasta ( czyt. agresja)
 2. Przesyłam link to strony z której dowiedziałam się o tym domu. http://www.gostynin24.pl/index.php/galeria/architektura/architektura/i-znowu-zamkowa-355
 3. No na pewno jakieś nieszczęście...tylko dlaczego jest owiane tajemnicą?...
 4. Ja mieszkam w Gostyninie od dwóch lat, nie znam tutaj zbyt wielu osób, ale osoby które znam nic nie słyszały na ten temat...całkiem nie dawno miałam zamiar kupić ten dom ze względu na działkę ponieważ jest wystawiony na sprzedaż i właśnie całkiem przypadkiem dowiedziałam się że coś się tam stało i od nikogo nie mogę uzyskać żadnych informacji. Może właśnie nawet ze względu na jego historię warto go kupić ...no ale tą historię trzeba znać... Pozdrawiam. P.S. Jak tylko się czegoś dowiem to na pewno napiszę.
 5. Witam I jak dowiedzieliście się już czegoś?...bo ja niestety ....wręcz ludzie reagują na ten temat bardzo agresywnie...zostałam nawet posądzona że szukam tanich sensacji..ale ja tylko chciałabym uzyskać informację na temat tego domu i tyle...nie rozumiem takiego zachowania , no ale cóż , takie życie. Pozdrawiam i czekam na wiadomości:)
 6. Nie mogę się doczekać waszych odkryć:)
 7. Witam Chciałabym uzyskać informację na temat domu który widać na zdjęciu , dom znajduje się w Gostyninie na ul.Zamkowej, nie dawno dowiedziałam się że w tym domu wiele lat temu zdarzyła się jakaś straszna tragedia,próbowałam się czegoś dowiedzieć od ludzi mieszkających w owej miejscowości ale wszyscy nabrali w usta wody, wszyscy mówią że wiedzą co się w nim stało ale nie chcą na ten temat rozmawiać.Może od was się czego dowiem? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information