Jump to content

camp21

Forum members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Brennabor&prev=search
 2. https://niemieckiemilitaria.wordpress.com/2016/05/23/rower-brennabor-werke-truppenfahrrad/
 3. znaki patentowe D.R.G.M W necie ten znak występuje w firmach produkującej rowery i osprzęt do nich w czasach III Rzeszy. Wynika z tego że masz kierownicę z tego okresu, teraz trzeba pogrzebać głębiej na niemieckojęzycznych stronach i dokopać się do marki samochodu.
 4. Trafiłem na takie coś, sprzęt wojskowy. Nie mogę jednak dojść do czego służył. Bo raczej do naciągu gąsienicy nie, jest za długi, a te wyglądały inaczej dwa kły połączone śrubą na klucz 24. Pytanie do jakiego sprzętu to pasuje?
 5. Na tej stronce wszystko znajdziesz. http://sewalot.com/dating_singer_sewing_machine_by_serial_number.htm
 6. Napisz do nich, podaj numer seryjny i pewnie dostaniesz odpowiedź. http://www.stoewer-museum.de/ Ale widzę że blat stołu nie jest oryginalny i albo to samoróbka, albo zaadaptowano jakiś współczesny.
 7. Nazwa, numer seryjny, kilka zdjęć ze szczegółami, a dopiero można coś powiedzieć na jej temat.
 8. Wchodzisz w Painta, otwierasz w nim zdjęcie, na górnej belce jest opcja zmień rozmiar", klikasz, masz dwie opcje 1 wartość procentowa, 2 piksele. Zaznaczasz piksele. W górnym okienku wpisujesz np. cyfrę 500. Obraz się zmniejszył. Zapisujesz go np. na pulpicie i sprawdzasz czy nie ma więcej jak 200kb, jeżeli ma to powtarzasz od początku zmniejszając np. do 450. I to tyle.
 9. A Tak mi odpisał dział obsługi klienta firmy Singer w USA (przetłumaczone translatorem). Cześć, Dziękujemy za zainteresowanie historią maszyny do szycia Singera. Maszyny do szycia mają długą historię i są tysiące różnych modeli, które wciąż są w obiegu. Niestety, od jakiegoś czasu zaniechaliśmy prowadzenia badań historycznych na maszynach i mamy ograniczone informacje na temat starszych maszyn. Nie możemy dostarczyć informacji historycznych, takich jak wyceny (wartość), dostępność części lub daty produkcji dla tych maszyn. Z chęcią pomożemy w uzyskaniu wszelkich informacji, ale nie mamy żadnych informacji na temat numerów seryjnych T". Z poważaniem, Obsługa klienta Wynika z tego że mało wiedzą o swoich produktach :) Więcej dowiedziałem się z jednej odpowiedzi kolegi marcin698687. Pozdr.
 10. Jest to wielce prawdopodobne że została tam wyprodukowana. Dzięki za podpowiedź :) Literka T nie kłamie, Podolsk.
 11. Dzięki za link. Niestety nie ma tam literki T i dalej numer. Napisałem na podanego przez nich maila wiadomosć z numerem i kilkoma zdjęciami.
×
×
 • Create New...

Important Information