Jump to content

dziniek

Forum members
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, poszukuję statywu do niemieckiego dalmierza Em34 (Entfernungsmesser 34). Uchwyt w formie litery C. Szukam też innych części do tego dość rzadkiego urządzenia optycznego. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
 2. Witam, czy może ktoś ma statyw do dalmierza niemieckiego Em 34? Szukam też innych części. Dziękuję za pomoc!
 3. Witam, czy ktoś może pomóc mi w określeniu wieku lornetki Ruka 6x30? Dla mnie to raczej lata 50. Podziałki brak. Dziękuję za pomoc.
 4. Witam! Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu przedmiotu. Wydaje mi się, że jest to mezuza. Trudno określić wiek, ale raczej wygląda mi na XIX. Proszę o jakieś sugestie dotyczące tego przedmiotu. Dziękuję za pomoc!
 5. Mi to przypomina obudowę na zbiornik / bojler.
 6. Czy ktoś ma może jakieś pomysły? Odświeżam temat.
 7. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu. Blaszka o średnicy ok 3,5 cm wykonana prawdopodobnie ze srebra. Czy to tak zwana biżuteria patriotyczna? Wydaje mi się, że jest do dekielek od zegarka kieszonkowego. Na drugiej stronie napis GALONNE (?), korona z księżycem (?), może data - 1830 oraz cyfru\\y 0,33... Dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
 8. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji znaleziska. Manierka stalowa, łączona z dwóch części, chyba cyną, brak sygnatur. Dziękuję za pomoc
 9. Nikt z Państwa nie ma pomysłów?
 10. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu. Długość ok 15 cm. Dziękuję za wszelkie informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information