Jump to content

pawel2213

Forum members
 • Posts

  156
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by pawel2213

 1. Jeszcze zapomniałem dodać mój stryj Antoni walczył w wojnie Rosyjsko-Japońskiej zmarł w wyniku choroby której dostał na wojnie.
 2. Siostra mojej Babci była łączniczką AK. Posiadała maszynę do pisania . Często przebywało u niej dowództwo BCh oraz AK , przebywał tam także Jan Piwnik Ponury. Obaj bracia babci byli w AK i zostali odznaczeni w bitwie pod Szewcami. Babcia byłą w BCh. To większość ze strony mamy. Ze strony taty jedna ciocia była w AK na ziemi Radomskiej.
 3. Ta górka przed Grzybowem na której stoi Pz. III czy coś na obozie harcerskim z kolegą odłączyliśmy się od zastępu i tam wyszliśmy. Szliśmy przez duży las- sądze ,że tam można by coś znaleźć bjar_1 Ty mówiłeś ,że jesteś z tych okolic jak masz jakieś ciekawe informacje to Czy mógłbyś wysłać ? Będę wdzięczny :)
 4. Witam Ja eksploruje teren niedaleko miedzy kowalą a sitkówką jest krąży historia ,że obok młynu przy bobrzej obok posesji został zatopiony czołg( jeśli ktoś chce o tym podyskutować to zapraszam na mój wątek). Mam jedno pytanie gdzie najlepiej się kierować przy eksploracji w morawicy P.S. Jeśli chodzi o czoł to mam Łuskę niewiem chyba 88mm wrzucę niedługo fotkę
×
×
 • Create New...

Important Information