Jump to content

lucjanl

Forum members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przejrzałem całą grafikę w google i nie ma takich schronów! Proszę się przyjrzeć na 5 zdjęciu tam nic nie jest wysadzone czy odkute,wygląda jak zaszalowane i odlane Panie VIS. Proszę o wypowiedz fachowców co jest na 5 zdjęciu. Pozdrawiam
 2. Wielkie dzięki VIS za pomoc. Pozdrawiam
 3. Witam A to na 5 zdjęciu czy to jest podstawa do działka flak? Prosił bym o więcej informacji o tych okopach czy były one powszechnie stosowane i czy warto szukać w nich?
 4. Wszystko się zgadza ale te okopy znajdują się ta terenach poniemieckich i ich usytuowanie nie wskazuje na okopy ćwiczebne(to nigdy nie był poligon),to wygląda bardziej że służyło do obrony tych wysadzonych budynków(fabryki)Przepraszam że jeszcze nie dodałem zdjęć ale nie mam czasu żeby tam pojechać.
 5. Witam Dzisiaj pada deszcz więc jutro pojadę tam i porobię zdjęcia,co do lokalizacji to okolice Kostrzyna nad Odrą.
 6. Witam Panowie. Mam pytanie gdzie i po co były stosowane okopy wykonane z betonu dość głębokie 170-180cm.Znalazłem to przypadkowo w lesie jest tego mnóstwo na bardzo małym terenie.Widać że komuś zależało na zatarciu śladów.Nie mam pojęcia co tam mogło się znajdować,w środku lasu są duże słupy po bramie jak by zakładowej wszystkie budynki są wysadzone,zostały tylko doły ,gruz,okopy,nasyp kolejowy i betonowa podstawa od działa. Szczególnie zależy mi na informacji o tych okopach z betonu nigdy wcześniej nie widziałem betonowych okopów.
×
×
 • Create New...

Important Information