Jump to content

miodzio343

Forum members
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko dość dobrze spasowane. Nie wygląda na szybką prowizorkę.
 2. Witam Spotkał się ktoś z takim piecykiem? Możliwe było palenie w takiej tubie? Może było jakieś dodatkowe palenisko? Bo tak farba z tuby byłaby spalona a jest prawie zachowana cała. Piecyk znaleziony w piwnicy starego domu,bylo tam wyposażenie szpitalne, stary rentgen, porcelana, łóżka.... Mi udało się wyciągnąć tylko to. Może służyło jako komin?za wszystkie sugestie dzięki. Pozdrawiam
 3. Witam wszystkich, hełm pomalowany biała farbą. Po wojnie niby służył dalej w straży pożarnej. Pod farba widać kalkomanie luftschutz. Jak się do niej dobrać? Nie zniszczę jej opalarką?najbardziej by mi na niej zależało. Farba widać dość dobrze trzyma, miejscami są zadrapania i widać oryginalny lakier.
 4. Jak to się stało że prawie kompletny czołg sprzedali do USA? Ktoś za to musiał odpowiadać.?czy e latach 90 nie kwalifikowało się takich rzeczy do zabytku...?ttm bardziej że żadne muzeum nie było w posiadaniu tak bardzo kompletnej Pantery.
 5. Wyglądem przypomina orła z II Rzeczypospolitej. Tylko ta głową w lewą stronę, faktycznie dziwna sprawa. Nie jest to na pewno nowa rzecz.
 6. Znaleziony na flohmarcie w holandii. Przypomina Polskiego orła? Jakieś pomysły? Wys 20cmx 15cm. Zakupiony przeze nie za 10€.
 7. Za nowy metalowy kanister, ten był cały czas w użyciu i w coś trzeba było przelać.. Najgorzej było znaleźć na prędko nowy. Co prawda 60zlale się udało
 8. Witam Czy orientuje się ktoś gdzie i za ile można nabyć lawete np. jugoslowianska do m53? Kiedyś było tego dużo na polskich stronach a teraz nic nie mogę znaleźć. Są w niemczech po 500€. Może jakiś krajowy import? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 9. Proszę o pomoc, Szukałem ale jestem laikiem, amerykańska? 90x290mm Przygarnalem, piszę od 12 25PR II RM/C 1944 ->56 LOT
 10. Witam wszystkich! Pierwsze pytanie do administratorów.. Mając nowe forum.. . Byłaby możliwość czytania wątków od najnowszych do najstarszych? Często wchodzę zobaczyć co nowego w danych tematach (myślę że nie tylko ja) a nieraz muszę przewijać (. x. ) stron... Co myślicie o tym ? A co do nowego forum... Stare miało klimat i było naprawdę proste... Pozdrawiam
 11. Można zapytać o historię stuga? Z jakiego poligonu pochodzi? Widzę, że prace są dosyć zaawansowane więc gdzie będzie można zobaczyć w przyszłości pojazd?
×
×
 • Create New...

Important Information