Jump to content

miodzio343

Forum members
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jak to się stało że prawie kompletny czołg sprzedali do USA? Ktoś za to musiał odpowiadać.?czy e latach 90 nie kwalifikowało się takich rzeczy do zabytku...?ttm bardziej że żadne muzeum nie było w posiadaniu tak bardzo kompletnej Pantery.
 2. Wyglądem przypomina orła z II Rzeczypospolitej. Tylko ta głową w lewą stronę, faktycznie dziwna sprawa. Nie jest to na pewno nowa rzecz.
 3. Znaleziony na flohmarcie w holandii. Przypomina Polskiego orła? Jakieś pomysły? Wys 20cmx 15cm. Zakupiony przeze nie za 10€.
 4. Za nowy metalowy kanister, ten był cały czas w użyciu i w coś trzeba było przelać.. Najgorzej było znaleźć na prędko nowy. Co prawda 60zlale się udało
 5. Witam Czy orientuje się ktoś gdzie i za ile można nabyć lawete np. jugoslowianska do m53? Kiedyś było tego dużo na polskich stronach a teraz nic nie mogę znaleźć. Są w niemczech po 500€. Może jakiś krajowy import? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 6. Proszę o pomoc, Szukałem ale jestem laikiem, amerykańska? 90x290mm Przygarnalem, piszę od 12 25PR II RM/C 1944 ->56 LOT
 7. Witam wszystkich! Pierwsze pytanie do administratorów.. Mając nowe forum.. . Byłaby możliwość czytania wątków od najnowszych do najstarszych? Często wchodzę zobaczyć co nowego w danych tematach (myślę że nie tylko ja) a nieraz muszę przewijać (. x. ) stron... Co myślicie o tym ? A co do nowego forum... Stare miało klimat i było naprawdę proste... Pozdrawiam
 8. Można zapytać o historię stuga? Z jakiego poligonu pochodzi? Widzę, że prace są dosyć zaawansowane więc gdzie będzie można zobaczyć w przyszłości pojazd?
×
×
 • Create New...

Important Information