Jump to content

motopele

Forum members
  • Content Count

    88
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Moneta w stu procentach dwustronna, materiał na 99 miedź.. na sto nie przywieziona z zagranicy. Nie wiem czy to coś pomoże, ale w każdym z trzech "pól" krzyża pojedynczego, inny znak, kropka, kółko, "ala gwiazdka", w czwartym zamazane, ewentualnie nic (takie przynajmniej ja mam wrażenie..) napisy łacina, niestety nie potrafię ich rozkminić.
  2. Proszę o pomoc w identyfikacji starej monety, prawdopodobnie miedziana, około 23 mm, z jednej strony pojedynczy krzyż z napisami na obwodzie, z drugiej również krzyż o podwójnym zarysie i napisy po obwodzie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  3. Moneta raczej z lichego cienkiego srebra, średnica około 27,5 mm, grubość od 0,4 mm do 1 mm, z jednej strony ślad rozwarstwiania. Moneta na tyle nieczytelna, że nie mogę jej rozgryźć od dłuższego.. Może ktoś coś skojarzy, za wszelkie sugestie i tropy z góry dziękuję. Pozdrawiam
  4. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu monetki, wielkość 14,5 - 15 mm, awers orzeł dwugłowy, rewers napisy, prawdopodobnie miedź. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information