Skocz do zawartości

niezbędnik


pol

Rekomendowane odpowiedzi

Poczas jednych z ostanich poszukiwań (i to cyba na pewno zważywszy na pogodę) udało mi się wyciągnąć niezbędnik Luftwaffe.Ogarneła mnie wielka radość ,która niestety szybko się skończyła.Rebusem jaki zaserwował mi los był i jest nadal problem wyciągnięcia z niego noża.Jestb on na tyle duży gdyż nie chcę go uszkodzić.Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc.Jak wyciągnąć nóż bez jego uszkodzenia?Napewno odpadają pomysły siłowe ,gdyż przy otwieraczu powstało dość rożne pęknięcie.No i druga sprawa.Czy istnieje jakis sposób wypełnienia dziur w ów niezbędniku.
P.S.W doskonałym stanie zachował się tylko widelec z sygnaturami (ch S41).
za wszelką pomoc z góry dzięki
pozdro Pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wsadz go do octu na jakieś 10 godzin potem sprawdz czy dało rade jak nie to zrob tak zmieszaj 2 szklanki octu szklanke wody najlepiej destylowanej i lyzke soli wszystko zamieszac nie pic ale wsadzic przedmiot i uwaznie obserwowac w zaleznosci jak jest zapuszczony powinien puszczac osad ale trzeba to naprawde kontrolowac jest jeszcze metoda elektrolizy bylo opisane na forum czesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie