Skocz do zawartości

poszukiwania za granicą?


mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kopał, szukał z wykrywaczem, poza granicami Polski?
Jeśli tak to gdzie (kraj, rejon)? Legalnie, czy mniej? Jak jest przywożeniem fantów, czy choćby przewożeniem wykrywacza przez granicę? Czy były problemy przy przewozie wykrywacza w bagażu lotniczym? W związku z zapędami naszych władz na ograniczenie poszukiwań kraju warto by już teraz się rozejrzeć w około. Po wejściu do UE otworzą się nowe mozliwości poszukiwań, chociażby cały front zachodni WW1 i WW2. Ciekawym wydaje się kierunek wschodni, czy ktoś kopał na Białorusi, Ukrainie, Rosji, czy Pribałtyce? Jakie były wyniki poszukiwań zagranicznych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś z gościem ze Straży Granicznej - można ze sobą (do Polski) przywieźć wykrywacz. Opowiadał mi o Czechach, którzy przekraczali przejście w Barwinku i w tych rejonach szukali - nie wiem co się z nimi stało, ale oficjalnie z kraju nic nie mogli wywieźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pewne plany na niedaleką przyszłość dotyczące poszukiwań za granicą.Myślę,że oprócz tego co już poruszyłeś,ważna jest też zgrana paczka.Mających podobne zamiary zapraszam do dyskusji na prv.Mój namiar: berhard@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie